instagram/lela_ceterova_official

MMA bojovník Karlos Vémola a jeho snúbenica, playmate Lela Ceterová, musia zrušiť plánovanú svadbu, ktorá sa mala konať už o pár dní. Aj keď je ich vzťah niekedy ako na hojdačke, po prevalení nevery sa rozišli a neskôr prekvapili zásnubami, tentokrát to nie je ale vina nejakých konfliktov. Pre portál Blesk sa vyjadrila samotná budúca nevesta.

36-ročný Karlos „Terminátor“, ako ho prezývajú, má s 31-ročnou partnerkou dcérku, pričom ďalšie bábätko je už na ceste. Svadbu mali stihnúť skôr, ako by sa narodilo. Plány im však prerušila nečakaná situácia.

„Nečakali sme, že nás postihnú také zdravotné komplikácie. Karlosa tento rok čaká náročná operácia ruky. Ja mám teraz rizikové tehotenstvo,“ vysvetlila Lela, ktorá zároveň prezradila, že svadba sa úplne nezruší, iba sa presunie no nový termín, ktorý by mal byť o rok.

A to na deň presne, keďže dvojica chcela iba dátum 28. júl, čo je deň, kedy sa pred pár rokmi zoznámila. „Spoločne sme vyhodnotili, že by sme si to ani neužili, ako sme chceli. A predsa len, svadba má byť hlavne o nás dvoch,“ dodala playmate.

Z celej situácie však nie sú nešťastní, keďže zdravie je prvoradé a Lela je tiež vo vyššom štádiu tehotenstva. Takto si nakoniec celý obrad a ich vysnívaný deň užijú už vo štvorici.

Zdroj: blesk.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News