Ceterová, Vémola a Ayverdi
Instagram/lela_ceterova_official/deniseayverdi_playmate

Zdá sa, že ich láska sa bez poriadnej drámy nezaobíde. Karlos Vémola a Lela Ceterová nevydržali dlho bez toho, aby nebol opäť oheň na streche. Zatiaľ čo v januári riešili veľkú krízu kvôli údajnej nevere Lely len pár týždňov po pôrode, teraz sa strhla pozornosť na Karlosa a jeho bývalú priateľku, ktorá je taktiež playmate. Ako informuje portál Aha!, mamička dvoch detí sa nezdržala štipľavých vulgarizmov.

36-ročný Vémola a 32-ročná Ceterová sú zasnúbení, majú dve deti a na peniaze sa sťažovať nemôžu. Aj keď je to sen mnohých ľudí, táto dvojica si už dvakrát prešla „rýchlym“ rozchodom práve kvôli nevere. Pred pár mesiacmi vyvolali rozruch po tom, čo mala podvádzať partnera práve Lela.

Dvojica však rýchlo zabudla na obvinenia či údajné fyzické napadnutia a odpustili si. No žiarlivosť sa do ich vzťahu opäť vrátila. Tentokrát je do toho zapletená bývalá partnerka Vémolu, Denise Ayverdi.

Naštvaná Lela napísala štipľavé slová

Karlos bol môj priateľ tri roky a posledný rok sa s ním vídala aj Lela, teda spávala. Po našom rozchode ma Lela stále atakovala a urážala, a to aj vtedy, keď vystupovala ako jeho oficiálna priateľka. S Karlosom sme zostali iba priatelia, občas si napíšeme,“ mala sa vyjadriť Denise na svojom Instagrame.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News