Možno som nemala svoju lásku rozdávať tak ľahko a bez premýšľania. Možno som len nemala ísť a rýchlo bežať niekam do diaľky za tebou. No vieš, tú noc som bola slabá a ty si tu bol. Bol si tu pre mňa, keď som stratila nádej v seba samú.

Začiatkom mojej straty boli všetky strasti z lásky. Opúšťala som samú seba len pre kus lásky. Nie, nikdy mi neboli schopní dať toľko, koľko som bola schopná dať a obetovať ja sama. Bola to chyba, ktorú som robila mnohokrát za sebou. Len tak… Vieš, snažila som sa so zlomených chlapcov urobiť šťastné duše plné lásky. Snažila som sa premieňať ich srdcia v niečo, o čo oni nestáli. Nehľadali moju čistotu a ani hĺbku mojich myšlienok. Boli len príliš zlomení a ja som sa naozaj veľmi snažila dať im kopec lásky a milosti. Možno sa mi to aj podarilo.

View this post on Instagram

Blown away

A post shared by Kai Böttcher (@kai.boet) on

Myslím, že sa mi podarilo ukázať ti, že si hodný lásky, aj keď si mi ublížil. Možno si mohol ukázať svoje srdce a nahú dušu niekde v tej tichosti, ktorá nás obklopovala. Bol si však príliš ticho a tvoje dotyky boli príliš vášnivé. Chápem, že si nestretol dievča, ktoré by možno hľadalo čistotu v tvojich očiach a lásku v tvojom srdci a možno práve to bola chyba. Nechcel si to možno ani ty sám . Dúfam, že si dáš srdce dokopy a potom nájdeš naozaj to, po čom tvoje srdce túži. Nie si zlý, to veru nie. Len si nechceš priznať, že dokážeš tak nevinne milovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.