Photo by Jonathan Borba on Unsplash.com

Niekedy, keď zostanem večer sama, premýšľam o tom, ako veľmi šťastná a vďačná som, že ťa mám.

Ďakujem ti. Stojíš pri mne, aj keď strácam slová a neviem sa vyjadriť. Nie je to preto, pretože by som nevedela čo povedať, ale preto, pretože si mi tie slová zobral. Zobral si si ich do tvojho pohľadu a tam ich ukryl. Spolu so všetkými pocitmi, ktoré sú tam.

Ďakujem, že to robíš pre mňa. Že aj keď vieš, že je to so mnou ťažké, nevzdávaš to. Že aj keď je na mňa príliš skoro, máš trpezlivosť. Bojujem každý deň s tým, aby som ti nevykričala ako moc ťa milujem. Bojím sa toho, pretože je to silné. Zobralo mi to celú moju zlú stránku a premenilo ju na dobrú. Tak viem, že je to ono. To s tebou je presne to, čo som hľadala.

Ďakujem, že vďaka tebe som prestala nenávidieť seba. Že som všetko pochopila – že jediné na čom záleží, je láska. Ten typ lásky, ktorá viac dáva ako berie.

zdroj: Photo by Cristian Newman on Unsplash.com

Ja viem, príde veľa zlého. Nie som taká hlúpa, aby som očakávala, že všetko bude neustále pekné a dokonalé. Nie, to rozhodne nebude, ale bude to stáť za to. Všetky hádky, všetky nedorozumenia a všetky dni, ktoré sa neuvidíme, budú stáť za to.

Zapadáš do môjho srdca presne tam, kde bolo pre teba vyhradené miesto. Strážila som ho a nechcela som ho nikomu dať. Neverila som, že sa nájde niekto odvážny, kto by ma ľúbil. Kto by ma videl presne takú, aká som. Kto by ma mal rád napriek tomu, že som častokrát neistá, bojazlivá a urobím veľmi veľa trapasov.

Nepôjde to hneď, ale postupne bude moja láska silnejšia a silnejšia. Ak si myslíš opak, vyhoď si to z hlavy. Ty a tvoja schopnosť milovať otvorene a hlboko, napriek tomu, čím všetkým si si v živote musel prejsť, je ohromujúca.

S každým dňom chcem s tebou objavovať nové spôsoby na to, ako by som vyjadrila našu lásku. Každý deň ti chce ukázať, ako moc mi na tebe záleží. Mysli si čo chceš, ale nikdy ma neprestaneš udivovať a nikdy ťa neprestanem ľúbiť. Taká je jednoducho láska so mnou – nastálo. Budem sa snažiť o to, aby sme to spolu zvládli napriek zlým dňom, ktoré na nás čakajú. Budem sa snažiť dokázať ti, že ja za to stojím a zaslúžim si ťa. Sú to odvážne slová, no keď môžeš byť odvážny ty, som aj ja.

Ďakujem ti, že si prišiel, zaľúbil si sa do mňa a ukázal mi, ako vyzerá pravá láska.  

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating