Myslela som si, že tieto Vianoce strávim zase sama tak, ako minulý rok. Aj keď ma to v hĺbke srdca mrzelo, bola som s tým zmierená.

To som však ešte netušila, že začiatkom decembra natrafím na teba. Nový vzťah som nevyhľadávala, no ty si sa objavil ako blesk z jasného neba. Bolo to také silné, že som tomu nedokázala odporovať a poddala som sa.

Vzdala som sa, aby som znovu objavila lásku a vášeň, ktoré vo mne spali tak dlho. Vďaka tebe som pochopila, že som opäť schopná milovať a uvedomila som si, že niekto dokáže ľúbiť aj mňa.

Nedokážem ani poriadne slovami opísať, aké šťastie som v uplynulé dni prežívala. Aj keď je situácia vo svete taká, aká je, toto sú rozhodne najkrajšie sviatky, aké som kedy prežila. Trávime ich vo svojej bubline a bola by som najradšej, keby to takto ostalo navždy. Aby sme boli len TY a JA. Aby sme boli MY.

Doteraz som sa ti vlastne ešte ani nepoďakovala. 

Ďakujem, že si vo mne rozdúchal oheň, ktorý ma dennodenne zahrieva pri srdci. Ďakujem, že sa cítim opäť šťastná. Ďakujem, že si sa z ničoho nič objavil v mojom živote a zmenil si ho od úplných základov.

Ďakujem za to, že si.

Ďakujem, že si bol mojím najkrajším darčekom pod vianočným stromčekom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.