Photo by Scott Broome from Unsplash

Myslela som si, že je to len mýtus, ktorý poznáme z romantických filmov. Že niečo také dokonalé nemôže v skutočnosti existovať. Ako veľmi som sa len mýlila.

Keď som ťa prvý raz uvidela, moje srdce sa rozbúchalo a myslela som si, že mi vyskočí z hrude. Nechápala som, čo sa deje, veď ešte nikdy predtým som takýto pocit nezažila.

Keď si sa na mňa pozrel a usmial si sa, vedela som, že chcem byť s tebou.

Až v tú chvíľu som uverila v to, že láska na prvý pohľad skutočne môže existovať.

Bol to nádherný vzťah. Takú dávku emócií a vášne som ešte nikdy predtým nezažila. Cítila som sa ako v siedmom nebi a bola som vďačná za každý jeden deň, ktorý som s tebou prežila. Škoda len, že všetka tá eufória pomaly vyprchala a chémia, ktorá bola medzi nami, sa stratila tiež.

Aj napriek tomu ti chcem poďakovať.

Práve vďaka tebe som sa presvedčila o tom, že láska na prvý pohľad nie je vymyslená a skutočne existuje. Práve ty si ma naučil, ako milovať celým svojím srdcom.

Možno to bola prvá aj posledná láska na prvý pohľad, ktorú som prežila. Ďakujem ti za to, že vďaka tebe budem mať na čo v dobrom spomínať a keď mi bude najhoršie, budem sa môcť aspoň v duchu vrátiť k tomu krásnemu, čo sme spoločne prežili.

Možno už nikdy nenájdem takého muža, s ktorým by tá chémia fungovala tak dokonale ako s tebou. Niekedy však chémia nestačí.

A nestačila ani nám. Aj napriek tomu ti patrí jedno veľké ďakujem. Ďakujem, že si bol súčasťou môjho života. Aj keď to bolo len nachvíľu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating