pexels.com

Už dávno nie som to malé dievčatko. Vyrástla zo mňa žena, ktorá si ide za tým čo chce. Povie si, čo chce. No pre vás budem vždy to malé dievčatko. Ten šibal, ktorý kývne na všelijaké nápady.

Naučili ste ma veľa vecí a stále ma učíte. Verím, že jedného dňa budem aj ja taká silná ako ste vy.

Aj keď nie sme v kontakte každý deň. Myslím na Vás. Ďakujem Bohu za to, že Ty si moja mama a ty môj otec. Viem, že to nebolo vždy ružové medzi nami. No miesto prikyvovania som si povedala a spravila svoje. Aj keď niektoré slová nie je možné zobrať späť.

Keď Vám volám, niekoľkokrát za deň, nie je to preto, že niečo potrebujem. Len vás chcem počuť rozprávať. Párkrát počuť ten istý trápny vtip.

Možno nastali ťažšie časy pre mňa. Ale viem, že vyhrám. Aj keď sa cítim sama, viem, že ty si tu. Ty tu budeš pre mňa vždy. Každým dňom rastiem a uvedomujem si veci. Aj keď mám veľké ego a veľkú hrdosť (to sa u nás v rodine nosí 😛 ) vždy tu pre Vás budem. Aj keď sa všetci otočia chrbtom.

Mami si moja najlepšia kamarátka. Oci ty si môj Superman.

zdroj: pexels.com

Aj keď ste sa rozviedli. Stále sme rodina. Bolo to vaše rozhodnutie. A aj keď ma niekedy štve to, že to musím opakovať dvakrát. Vyzeráš byť šťastnejšia. A o to ide aby si bola šťastná. Verím, že otec bude tiež jedneého dňa. Sestra to možno vidí inak. Možno by chcela aby ste sa s otcom normálne bavili. Ako aj ty chceš aby som so sestrou vychádzala.

VŽDY BUDEME RODINA!

Aj keď som v Bratislave a nedávam to až tak najavo. No sú noci, ktoré sú preplakané, no ráno vstanem s úsmevom. Pretože verím, že nastane deň , keď si poviem “že to všetko stálo za to”

Chcem pre nás lepší život, pretože viem, že si ho zaslúžime. A aj keď podľa teba robím nezmyselné veci. Robím to preto, že to tak cítim. Aj keď robím chybu za chybou, ale učím sa z toho a rastiem. Možno budem musieť ísť na koniec sveta kvôli tomu. Viem však, že to možné je. Som blázon pretože verím, že môžem byť úspešná. Nerobím to len pre seba. Myslím na vás.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Predtým to tak vyzeralo a mysleli ste si, že všetko beriem ako samozrejmosť od vás. Tak to nie je. Viem však, že pri vás môžem byť to malé zraniteľné dievčatko, ktoré chce veľké objatie a počuť, že všetko bude v poriadku. Pre mňa ste Vy dvaja superhrdinovia. Nech to znie akokoľvek slabo. Ty si tá najlepšia mama. Ty najlepší otec. Takže ak sa pýtate či mi vadí, že ste sa rozviedli alebo niečoko okolo toho, tak NIE! Pre mňa je dôležité to, že ste zdraví a ste tu. Aby ste mi nakopali zadok, keď to niekedy budem chcieť vzdať! Vážim si každý jeden okamih s vami. A popravde, chcem si ten čas s vami užiť na plne gule :). A neriešiť druhých ale nás. Nechcem presedieť každý deň na gauči u teba a sledovať, ako nám čas tečie medzi prstami. Aj keby sme mali vybehnúť na ulicu spievať, tancovať a smiať sa.

Takže nakopeme tomuto svetu prdel. Ukážeme mu, že si zaslúžime viac dobrých veci.

P.S: Utri si slzy mami. S úsmevom žiari viac tento svet.

P.S2: Nech som kdekoľvek, niekoľko tisíc kilometrov vzdiadelná. NOSIM SI VÁS V SRDIEČKU! (A pamätaj ty máš jeden koniec motúzika)

P.S3: Stvorili ste legendu!

P.S4: Nech si každý hovorí, čo chce. My si ideme svoje a názory druhých nás nezaujímajú.

P.S5: Stále som vaše malé dievčatko, ktoré kreslilo po stenách a nepočúvalo, keď ste mi to zakazovali.

P.S6: Som bojovník a nevzdám sa. Vy ste tí najlepší učitelia a priatelia!

P.S7: Som na vás oboch pyšná!

Ľúbím vás!!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife