Skutočnej žene stačí málo k tomu, aby ťa ľúbila. Musia to byť však veci, ktoré majú hodnotu a sú úprimné.

Daj jej pravú lásku, čistú dušu, čerstvé kvety a pozornosť. Bude ťa milovať navždy, pretože vie, že tieto veci v dnešnom svete stoja veľa. Ona si ich zaslúži.

Skutočná žena si všetky tieto veci zaslúži, pretože už dlho bojuje za úprimnú lásku. Prešla si citovými vojnami a je vyčerpaná.

Ona nechce drahé večere, luxusné autá, zlaté šperky alebo exotické dovolenky. Jej stačí tak málo, až ťa to prekvapí. Chce len, aby mala s kým stráviť Vianoce, aby ju mohol niekto objať, keď sa bude cítiť smutne a aby ju niekto ľúbil aj počas tých najhorších dní.

Veľa mužov ju už sklamalo, pretože bolo pre nich ľahšie niečím ju „podplatiť“ a viac sa nestarať.

zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash.com

Ona túži po dlhých rozhovoroch na terase, po objatiach, ktoré jej vlejú silu do srdca, po láske, ktorá sa nebude báť  bojovať za ňu a riskovať. 

Áno, pre niektorých mužov je oveľa jednoduchšie zaplatiť drahú dovolenku v exotike, kde si svoje priateľky nebudú všímať, pretože „už majú dovolenku, akú chceli“. Keby však naozaj poznali svoje priateľky, vedeli by, že sú to úžasne ambiciózne ženy, ktoré stoja za viac.

To je dôvod, prečo niektoré vzťahy nevydržia. Moderné, plytké vzťahy, ktoré sú zamerané viac na materiálne veci, ako nemateriálne veci.

Skutočnej žene ide vždy o viac. Vlastne jej ide o veci, ktoré by mali byť automatické, no postupne, vplyvom vonkajšieho sveta, sa stali vzácne. Úprimná láska, smiech, pravdivosť, dôvera a čas strávený spolu.

Za tieto veci sa oplatí bojovať tak dlho, ako len bude potrebné. Sú totiž stále a nemeniace sa. Keď nájdeš muža, ktorý ti dá úprimnú lásku a donesie ti čerstvé kvety, budeš vedieť, že si vyhrala. Tento muž nebude mať potrebu utekať za niekým iným, tento muž bude vedieť rovnako ako ty, že vyhral, keď získal teba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.