partneri
Pexels/cottonbro

Je naozaj krásne, ak nájdeš toho, pri kom sa stávaš lepším človekom a je tomu tak aj v jeho prípade. Jednoducho ste sa našli a si jednou z tých šťastných žien. Sú však medzi nami i také, ktorým záujem a starostlivosť od svojho drahého spočiatku síce imponovala, no zmenila sa na neustálu kontrolu vo vzťahu. 

Najprv to bol skvelý pocit, však? Nič si nevyčítaj, pretože my, ženy, sme citlivejšie stvorenia, teda väčšina z nás. Ak máme pri sebe niekoho, pri kom sa cítime zrazu viac ako fajn, neprekáža nám, že nám venuje nielen všetok svoj čas, ale i množstvo ďalších vecí.

Pôjde s tebou nakupovať, športovať, na kávu a s čímkoľvek budeš potrebovať pomôcť, tak pomôže i vybaví za teba. Príjemné, ale zvláštne a časom to naberie iný spád. Prichádza moment, kedy vlastne zisťuješ, že žiješ len s ním, preňho a o všetkom, čo robíš musí mať prehľad. Vlastne odstupom času prichádzaš na to, že niečo nie je v tomto prípade v poriadku.

O čo vlastne ide? Predovšetkým o to, že tvoja polovička ťa dostala pod kontrolu a ty si tou, ktorá už nežije podľa svojich snov a predstáv. Je taktiež možné, že si to nepripúšťaš, no jeho konanie tomu nasvedčuje. Pýtaš sa, ako to zistiť, pretože si si neistá, či ide naozaj o neustálu kontrolu alebo to robí, pretože ťa neskutočne miluje.

Tieto znaky a prejavy ti o tom povedia viac.

Keď sa starostlivosť mení na kontrolu

Ak sa o teba postará v prípade choroby, alebo ak sa necítiš dobre, je to v poriadku. Horšie je, ak potrebuje o takmer každom (ak nie o každom) tvojom kroku vedieť. Platí to ako počas dňa, tak i hocikedy inokedy, kedy nevie, kde sa nachádzaš.

Patrí sem tiež akýsi spôsob žiarlivosti na tvojich blízkych a priateľov. Čas, strávený s ním je podľa neho tým najideálnejším. Najlepšie pre teba sú taktiež veci, o ktorých rozhoduje tvoj drahý.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating