Láska hory prenáša! Alebo nie?

Viem, že si vyrastala na rozprávkach a romantických filmoch, ktoré ťa učili ako vyzerá dokonalý vzťah a že keď sa konečne zamiluješ, bude to stáť za to. Viem, že určite nečakáš, že človek, ktorý ti je najbližší, ťa môže raz raniť natoľko, že nebudeš vedieť zaspať bez očí plných sĺz. Viem, že si možno myslíš, že láska všetko prekoná a že okrem nej nič iné nepotrebuješ.

Tieto predstavy sú krásne a nehovorím, aby si sa ich vzdala, len buď opatrná. Hlavne si pozorne vyber človeka, ktorému dovolíš uvidieť tvoje zraniteľné ja. Prosím, nenechaj sa uniesť. Neprehliadaj zlé vlastnosti, o ktorých vieš, že ti časom budú určite vadiť.

Nezatváraj oči pred radami tvojich priateľov. Nesnaž sa utíšiť vnútorný hlas, ktorý ti šepká, ak niečo nie je správne.

😍😍 lovers @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Prosím, daj si pozor do koho sa zamiluješ. Bude to človek, ktorý sa ti dostane pod kožu. Bude to chlap, ktorý bude ovplyvňovať tvoj život, aj keď mu to nebudeš chcieť dovoliť. Bude to osoba, ktorá ti bude predkladať jeho názory, a či chceš alebo nechceš, dostanú sa ti do podvedomia. Budeš počúvať, čo ti hovorí, a ak ho miluješ, budeš sa mu snažiť vyhovieť. Bude to muž, ktorý ťa zmení.  Nech je to však zmena k lepšiemu.

@idreamaboutfood and you @idreamaboutfood @idreamaboutfood

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Prosím, vyber si dobrého muža. Človeka, ktorého si vážiš. O ktorom vieš, že v sebe ukrýva jemné srdce aj keď je na pohľad tvrdý. Človeka, ktorý je vľúdny a vie ako sa má správať k ľuďom. Vyber si človeka, o ktorom vieš, že sa na neho dá spoľahnúť. Vyber si muža, pri ktorom si budeš môcť dovoliť cítiť sa bezpečne a odohnať všetok svoj strach. Zamiluj sa do toho, kto ťa bude rešpektovať. Kto ťa bude so záujmom počúvať a bude vyhľadávať tvoju spoločnosť. Vyber si muža, ktorý s tebou bude plánovať budúcnosť. Muža, ktorý nepotrebuje pozornosť iných žien, pretože si vie vážiť tú tvoju. Muža, ktorému budeš dôverovať a zároveň sa mu môcť zdôveriť. Vyber si chlapa, ktorý bude tvojim najlepším kamarátom.

Nie takého, pri ktorom sa ti roztrasú kolená a budú potiť dlane. No takého, pri ktorom sa tvoje srdce utíši a bude vedieť, že je presne tam, kde má byť s tým, s kým byť má.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.