instagram/charlyjordan

Ohováranie, klebety, pletky, … rozprávanie o niekom poza jeho chrbát má rôzne pomenovania. Niekedy vznikajú zo závisti, inokedy sú to neškodné konverzácie, v ktorých sa preberajú novinky. Kým niektorí ľudia sa takýmto rozhovorom vyhýbajú, iní sa v nich doslova vyžívajú. Patria k nim títo ľudia!

Lev

Človek narodený v tomto znamení miluje byť stredobodom pozornosti. Vyžíva sa v tom, keď môže rozprávať a všetky oči sú na ňom. Práve kvôli tomu častokrát vyťahuje rôzne klebety, s ktorými sa svojich „divákov“ snaží zaujať.

Aby bol ešte zaujímavejší, pridá niečo navyše, nech to má šťavu. Nemá problém s tým, aby si niečo vymyslel rovno za pochodu.

Blíženci

Človek, ktorý je v znamení Blížencov má v sebe 2 osobnosti, takže jeho povaha a činy sa nedajú predvídať. Rovnako tak aj jeho reči. Okrem toho, nedokáže udržať tajomstvo. Vďaka tejto kombinácii patrí k známym klebetníkom.

Navyše, nesie v sebe kúsok zákernosti a túžby po pomste, takže ak sa v rozhovore dostane reč na niekoho, komu by chcel trošku uškodiť, len mu to príde vhod.

Vodnár

Vodnár nemá v sebe zákernosť, kvôli ktorej si vymýšľa príbehy a klebety, aby niekoho očiernil. Miluje však spoločnosť a drámy, ktoré sa v živote dejú. Preto sa do ohovárania dá veľmi ľahko vtiahnuť.

V takomto type rozhovorov sa priam vyžíva, no nikdy neprizná, že by bol on tým, kto klebety roznáša. Radšej sa tvári veľmi nestranne.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy