Jeden zo symbolom ženskosti sú práve prsia. Preto by nebolo odveci, ak by aj im venovala patričnú pozornosť, ktorú si zaslúžia a cvičila na ne. Cviky, ktoré nájdeš v článku, ti zabezpečia, že nejeden muž nebude vedieť odtrhnúť od tvojho dekoltu oči. Lebo tvoje prsia budú pevné a krásne vytvarované.

Americká fitness inštruktorka Denise Austin ti teda ukáže jednoduché, no za to efektívne cviky, s ktorými si vyčaruješ aj bez rôznych plastických zákrokov dekolt, po ktorom túžia mnohé ženy. Pripravená?

Vôbec nemusíš mať obavy z toho, že cvičenie ti zaberie kopec času. Cviky na prsia stačí cvičiť približne päť minút denne a to trikrát to týždňa. Ani sa nenazdáš a tvoje poklady sa zmenia na nepoznanie. Okrem iného, toto všetko môžeš aplikovať priamo z pohodlia domu, takže slová ako „mne sa nechce do posilky“ alebo „nebudem míňať toľko peňazí na posilku“ bokom a žiadne výhovorky. Tieto cviky sú zadarmo. Jediné čo potrebuješ, sú malé činky alebo fľašky napustené vodou. Dôležité je však dbať na správnu techniku.

Plus, pôvabná inštruktorka Denise Austin radí. Nakoľko je pokožka v oblasti dekoltu veľmi jemnučká a tenká, mala by si sa o ňu starať rovnako, ako o pleť. Tieto dva tipy ti pomôžu so starostlivosťou, aby pokožka ostala pevná.

Studená voda

Každý deň by si sa mala osprchovať v chladnej vode. Lebo ti to napne pokožku, spevní tkanivo a dokonca udrží požadovaný tvar poprsia. Ako isto vieš, prsia, či už vekom alebo rôznymi životnými situáciami, ako kojenie atď., ovísajú, strácajú ten pekný vzhľad. Preto sa radšej preventívne kúp v studenej vode. Tak sa môžeš tomuto vyhnúť.

Spevňovacia masáž

Ďalší skvelý tip. Pri tejto masáži sa odporúča používať výživový olejček. Ako na to? Ľavú ruku si natri a masíruj pár minút pravý prsník. Potom vymeň strany a urob to isté. Pozor, nezanedbaj ani oblasť pod prsiami. Smerom nahor si pomasíruj aj časť až ku kľúčnej kosti.

Dosť ďalších slov, hor sa cvičiť!

Zdroj: deniseaustin.com/Youtube

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.