Naše telo sa často vníma ako celok. Aj preto by sme sa mali snažiť zapracovať na každej jeho časti. V mnohých prípadoch sa totižto ženy zvyknú najviac v cvičení zameriavať práve na nohy, zadok či brucho. Netreba v tomto prípade opomenúť ani také ruky.

Nemusia byť štíhle, ani úplne vypracované, no v takej blúzke či tričku bez rukávov na nich padne pohľad častokrát skôr. Nezabúdajme preto posilniť aj túto časť tela a obzvlášť teraz, kedy sa blížia teplé jarné a letné mesiace. Rady ti v tom pomôžeme, postačí, ak sa inšpiruješ niekoľkými nenáročnými tipmi a práve táto tvoja časť tela bude vyzerať na pohľad viac ako fantasticky.

Základný 20 minútový tréning na ruky

Ako sme spomenuli, veľké množstvo z nás sa zameriava v cvičení na iné partie, no nedostatky na rukách trápia ako nás, tak aj opačné pohlavie. U žien to býva najčastejšie prebytok tuku či ochabnutie svalstva. Napraviť to dokážeš aj cvikmi, ktoré nájdeš vo videu. Potrebovať budeš 1,5 kg činky alebo v prípade, že ich doma nemáš, pokojne použi pevné fľaše s vodou. A teraz smelo do cvičenia!

Špeciálne cviky na ruky a ramená pre ženy

V tomto videu nájdeš komplexné cvičenie, zamerané na ruky a ramená. Ich pravidelným cvičením bude tvoje svalstvo v tejto časti tela nielen pevnejšie, ale zároveň menej ochabnutejšie. Ak si sa na ruky v cvikoch nikdy nezameriavala, teraz je ten správny čas. Výsledkom budeš ohromená už za niekoľko dní.

Efektívne cviky na biceps a triceps

V prípade, že chceš na svojich rukách pracovať aj naďalej a efektívne, odporúčame ti tieto cviky na na biceps a triceps. V tvojom tréningovom programe by nemali určite chýbať, preto sa o to viac na nich v cvičení zameraj. Vo videu sa dozvieš ako ich cvičiť bez chýb a tak ako je to najsprávnejšie.

Super efektívne cvičenie zamerané na štíhle ruky a vypracované ramená

Pre lepší efekt cvičenia môžeš cviky na ruky vykonávať nielen v pohodlí domova, ale aj vo svojej záhrade alebo kdekoľvek v prírode. Pôjde ti to ešte lepšie, stačí to skúsiť. Obzvlášť v jari alebo v skoré letné ráno ťa takýto spôsob cvičenia ešte viac nabudí. Aj týmito cvikmi dokážeš svoje posilniť nielen samotné ruky, ale tiež ramená a hornú časť chrbta.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.