Instagram/likehouse.cz

Pamätáš si ešte na reality šou Vyvolení alebo Big Brother? Skupinka neznámych ľudí bola zatvorená v jednom dome a museli spolu vychádzať, aj keď vzniklo viacero konfliktov. Ak ťa takéto relácie bavia, na TV Prima už o pár dní štartuje nová reality šou. Informuje o tom portál Extra.cz.

Už 6. apríla štartuje nová reality šou Like House, ktorú si budeš môcť pozrieť na českej televízii Prima. Takáto šou tu už dávnejšie nebola, preto ak nemáš nič lepšie na sledovanie, aspoň za vyskúšanie to určite stojí.

Obľúbení českí influenceri (známi napríklad z TikToku) budú zatvorení v jednej vile, kde ich diváci budú môcť sledovať počas ich dňa. Ako vyzerá život mladých ľudí, ktorí si zarábajú vďaka sociálnym sieťam? Aspoň takýmto spôsobom budeš môcť nahliadnuť do zákulisia.

Influencerov čakajú aj rôzne súťaže a výzvy, ktoré odkryjú ich pravý charakter. Do hlasovania sa budú môcť zapojiť aj diváci a ten súťažiaci, ktorý dostane najviac hlasov, sa stane víťazom a získa výhru vo výške pol milióna českých korún (približne 19-tisíc eur).

Čo na to hovoríš? Budeš novú reality šou Like House sledovať?

Zdroj: extra.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News