Vláda len nedávno prijala zákaz cestovania za dôvodom rekreácie, pričom je známe, že veľa známych osobností si užíva v týchto dňoch exotické dovolenky. To dokáže poriadne rozčúliť bežných ľudí, ktorí majú zakázané prechádzať aj z okresu do okresu a obávajú sa toho, či im úspory vystačia na najbližšie mesiace života. 

Instagramové profily známych osobností sú v posledných dňoch zaplnené fotkami z pláže. Niektorí fanúšikovia sa z týchto fotiek tešia, pretože aspoň vďaka nim sa dokážu na chvíľu preniesť doslova do raja. Ostatní však radi pridajú aj negatívny a provokačný komentár poukazujúci na súčasnú situáciu.

Kto všetko sa momentálne nachádza na dovolenke? Už niekoľko dní si slnko, pláže a vodu užíva aj Zuzana Strausz Plačková či Separ so Cynthiou. Okrem nich za oddychom odleteli aj Emma Drobná s Filipom Šebom, Lucia Javorčeková, Simona Krainová či Majk Spirit s manželkou.

Pozri si ich najnovšie fotky. Určite by si sa najradšej aj ty teleportovala na tie dokonalé pláže. Čo si myslíš o takýchto dovolenkách? Je v poriadku, že si užívajú alebo by mali ísť príkladom a ostať doma?

Majk Spirit s Mariou

Separ a Cynthia Tóthová

Lucia Javorčeková

Simona Krainová

Emma Drobná a Filip Šebo

Zuzana Plačková

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.