Odpoveď na otázku „Čo ženy vlastne chcú?“ hľadajú muži už roky. A máme taký pocit, že sa úplnú pravdu nikdy nedozvedia. No ak žena hovorí o tom, že túži po šťastnom vzťahu, máme jasnú predstavu, čo to môže znamenať.

Aj keď pre každého slovo šťastie znamená a predstavuje úplne niečo iné, môžeme za všetky ženy rozhodne vyhlásiť, že šťastný vzťah nie je o romantických gestách, veľkých kyticiach pri každej príležitosti či spontánnych daroch. Aj keď to všetko dokáže potešiť, to pravé sa skrýva niekde inde …

Šťastný vzťah znamená, že má žena po boku niekoho, komu môže na 100 % veriť, na koho sa môže obrátiť, keď potrebuje pomoc a vie, že jej tú potrebnú ruku podá. Šťastie vo vzťahu znamená, že sa svojej polovičke môže so všetkým zdôveriť bez toho, aby sa bála odsudzovania. Práve naopak, vie, že v človeku nájde podporu, ktorú potrebuje.

Ak žena túži po šťastnom vzťahu, túži po niekom, kto jej utrie slzy, keď bude plakať, kto ju rozosmeje, keď bude mať zlý deň, a kto jej bude dokazovať, ako dobre pozná jej povahu a vlastnosti bez toho, aby mu musela vysvetľovať, kým naozaj je.

Žena chce vo svojej polovičke cítiť istotu, bezpečie, milovanú náruč, chvíle smiechu, motýle v bruchu, ale aj človeka, s ktorým zvládne každodenný život. A vtedy vie, že svoje šťastie našla v láske.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.