elle.com

V tomto seriáli niečo také ako hranica ľudskosti skrátka neexistuje. Láska je vášeň. Posadnutosť. Liek na zlomenú dušu. Láska je prostriedok, ktorý ťa dovedie k činom, na ktoré by si (so všetkou pravdepodobnosťou) za iných okolností ani nepomyslela.

Rozprávame sa o seriáli YOU. O novinke zo stanice Lifetime. V hlavnej úlohe účinkuje pre fanúšičky Gossip Girl dobre známy Penn Badgley, ktorý si v spomínanom seriáli zahral rolu Dana. Avšak on nie je jedinou známou osobnosťou figurujúcou v deji. Shay Mitchell, alebo aj Emily z Pretty Little Liars, si v YOU tiež strihla úlohu.

Penn Badgley však v tomto seriáli už nie je tým dobrým, skromným chlapcom, na ktorého si pamätáme z Gossip Girl. Jeho postava Joe Goldberg, ktorá pracuje ako manažér a predajca v jednom z kníhkupectiev v New Yorku, v sebe ukrýva dve osobnosti. Jedna, ktorá dokáže vrúcne milovať, ochraňovať, utešovať, pomáhať, podporovať. Čo ale tá druhá? Chcela by si snáď aj ty muža, ktorý by kvôli tebe dokázal zabíjať?

Nie, nemyslím to obrazne. Akože SKUTOČNE zabíjať.

Joe sa zblázni do nádejnej spisovateľky Beck (Elizabeth Lail). Dan z Gossip Girl sa zahľadí do ďalšej blondíny. Nepríde ti to ako osud? Cesta za ich spoločným šťastím je však vskutku kľukatá.

Čo ale muž neurobí pre lásku svojej milovanej?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife