Baran

Je ohnivým znamením, takže vzťah s ním môže byť trošku problémový. Miluje, ak je stredobodom pozornosti, takže pokiaľ tomuto znameniu niekto preukáže, že ho zbožňuje, získa si jeho srdce. Pokiaľ sa však cíti byť ignorovaný, snaží sa získať si pozornosť za akúkoľvek cenu, dokonca sa neštíti hádok. Ak však má po svojom boku chápavého a milujúceho partnera, ktorý ho vo všetkom podporuje, prestane vyhľadávať záujem iných osôb.

Býk

Má dobrú pamäť, takže si zapamätá, ak ho partner v niečom sklame. Napriek všetkým jeho chybám  má však problém svojho partnera opustiť. Je nesmierne tvrdohlavý, vždy chce mať posledné slovo a ťažko niekomu odpustí. Ak ti však toto všetko nevadí a stále si chceš získať jeho srdce, pokiaľ sa mu chceš ospravedlniť, zvýš hlas než zvyčajne. Lepšie sa mu tvoje ospravedlnenie vryje do pamäti a ľahšie ti odpustí.

Blíženci

Miluje vzrušujúce zážitky a nové skúsenosti. Je nepredvídateľný, takže sa ľahko zaľúbi do niekoho mysteriózneho, niekoho, kde musí objavovať. Miluje zmeny, takže si daj pozor, aby ti nebol neverný. Ako však zabrániť, aby ti tieto podozrenia nezničili vzťah? Skúste sa obaja viac odviazať a užívať si každý jeden moment, ktorý spolu prežijete. Naplánujte si skvelú dovolenku, romantický pobyt či len niekoľko dní doma, ktoré strávite osamote.

Rak

Chce mať vo svojich emóciách stabilitu a vo vzťahu sa túži cítiť bezpečne. Občas to však preženie a začne byť na tom druhom doslova závislý. Mala by si mu preukázať svoju lásku, porozumenie, vďačnosť či uznanie. K partnerovi v znamení raka skús byť milá, láskavá a postupuj opatrne. Len tak si ho získaš. Je potrebné, aby si po jeho boku vždy stála a prežívala s ním každý okamih vo svojom živote.

Lev

Toto znamenie vie, čo chce od života. Občas preukazuje svoju nadradenosť a môže sa stať, že svojmu partnerovi začne hovoriť, čo má robiť. Ak partner nesplní jeho očakávania a neposlúcha jeho rady, ľahko sa nahnevá.  Najlepším spôsobom, ako s ním vychádzať, je povedať mu nie. Obaja partneri by si mali vo vzťahu vytvoriť určité hranice a neprekračovať ich.

zdroj: unsplash.com

Panna

Je veľmi ohľaduplný k svojmu okoliu, no voči svojmu partnerovi dokáže byť poriadne kritický. Táto jeho vlastnosť býva veľakrát predmetom mnohých hádok. Je príliš citlivý na kritiku iných, no on sám sa neštíti kritizovať svojho partnera či iných ľudí. Nereaguj však na jeho nenávistné slová príliš agresívne. Tvoje slová si totiž zoberie k srdcu a veľmi mu ublížiš. No nemala by si mu dovoliť, aby si robil čo chce. Stanov hranice, ktoré nebude môcť prekročiť.

Váhy

Pre chlapa v tomto znamení je typický balans. Preto radšej uprednostní milosrdnú lož, len aby zachránil vzťah. Namiesto toho, aby ti na rovinu povedal, ako sa cíti, zahrnie ťa sladkými rečičkami, len aby si sa o neho nestrachovala. Z tohto dôvodu je chlap v znamení váh v očiach mnohých žien nečestný. Chceš zabrániť tomu, aby sa váš vzťah stal toxickým? Vytvor pre svoju lásku také prostredie, v ktorom sa bude cítiť bezpečne a v ktorom chce zdieľať s tebou svoje pocity. Pokiaľ uvidí, že ti môže povedať naozaj všetko a začne ti viac dôverovať, nebude ťa už klamať.

Škorpión

Chlap v tomto znamení je majetnícky, žiarlivý a dokonca aj pomstychtivý, pokiaľ ho niekto podvedie či oklame. Je mu úplne jedno, komu svojím správaním ublíži, no neznesie klamstvo a tak urobí všetko pre to, aby sa vo vašom vzťahu nevyskytovalo. Snaží sa vám dvom vytvoriť láskyplné a bezpečné prostredie pre vzťah. Ukáž mu, že si verná a on ti tvoju vernosť opätuje.

 Strelec

Strelec je ohnivým znamením, čo znamená, že sa neustále teší na nové dobrodružstvo. Negatívom je, že sa s takýmto chlapom ťažko nadväzuje bezpečný a pevný vzťah. Strelec si nerozumie s pozemskými znameniami, ktoré chcú zakoreniť na jednom mieste. Pokiaľ však miluješ dobrodružstvo a chceš si vzťah trošku okoreniť, strelec je pre teba ako stvorený.

Kozorožec

Kozorožec je kariérny typ, takže môže svojho partnera neustále inšpirovať. Ak sa však jedná o vzťah, jeho práca je dôležitejšia ako partner. Preto sa kozorožec snaží vytvoriť akýsi balans medzi prácou a láskou, aby svojmu partnerovi aspoň trošku preukázal svoju lásku. Pokiaľ investuje do budovania vášho vzťahu rovnako veľa energie ako do plnenia svojich kariérnych cieľov, môžeš si byť istá, že si preňho viac než dôležitá.

zdroj: unsplash.com

Vodnár

Chce byť neustále nezávislý, takže nerád vo vzťahu vedie siahodlhé debaty o tom kde bol a čo robil. Vo vzťahu s ním máš pocit, že stojí rovno pred tebou, no aj tak ti nerozumie. Vodnár sa mnohým ľuďom zdá chladný, vzdialený a nepreniknuteľný. A to rozhodne vedie k problémom. Skús mu dať určitý priestor a buď trpezlivá. Nesnaž sa ho kontrolovať a nedávaj mu príliš najavo hlboké emócie. Aj keď to môže určitý čas potrvať, váš vzťah jedného dňa rozkvitne.

Ryby

Chlap v tomto znamení pre teba urobí naozaj čokoľvek. Svoju partnerku nesmierne miluje a dokáže ti predostrieť svoje srdce na dlani. Pri ňom nikdy nemusíš pochybovať o jeho láske. On ti okamžite dá najavo, že sa s tebou cíti bezpečne a cíti sa byť milovaným. Problémom je, že až príliš preukazuje partnerke svoje emócie. Preto sa ti môže miestami zdať, že váš vzťah je búrlivý. Pokiaľ však svoje city dáva najavo normálne, nemusíš sa ničoho obávať.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.