Muži nás vedia niekedy poriadne vytočiť. Nám ženám stačí aj drobnosť a otočíme to na celovečernú hádku.

Táto vec ťa vytáča na opačnom pohlaví, na základe tvojho znamenia:

Baran

Najviac ťa vytáča, ak tvoj priateľ nechce byť aktívny. Ak odmietne ísť s tebou na turistiku, zahrať si nejaký šport alebo ísť len tak na prechádzku.

Býk

Najviac ťa vytáča, ak tvoj priateľ nevie bez teba vydržať. Ak nevie pochopiť, že obidvaja potrebujete čas pre seba a nemôžete byť spolu každý deň.

Blíženci

Najviac ťa vytáča, ak tvoj priateľ nevie oceniť veci, ktoré robíš. Vieš, že ťa má rád ale chýba ti to, ak ti to nepovie.

Rak

Najviac ťa vytáča, ak ťa tvoj priateľ nepodporí. V ničom, čo robíš. Deň, kedy by si od neho cítila nejakú podporu si nevieš ani vybaviť.

Lev

Najviac ťa vytáča, ak tvoj priateľ neakceptuje tvoju (niekedy) zvrátenú stránku pri sexe. Si zvedavá a rada experimentuješ, no on si na to nevie zvyknúť.

Panna

Najviac ťa vytáča, ak tvoj priateľ nerozmýšľa nad budúcnosťou. Obidvaja viete, že je to medzi vami vážne, ale on sa k ničomu nemá.

Váhy

Najviac ťa vytáča, ak tvoj priateľ nedodržuje presný čas. Si rada dochvíľna a neznášaš, ak niekto mešká.

Škorpión

Najviac ťa vytáča, ak ťa tvoj priateľ nepočúva. Samozrejme, niekedy nemôže zachytiť každé tvoje slovo, no na podstatných veciach si zakladáš.

Strelec

Najviac ťa vytáča, ak tvoj priateľ nevie rozdýchať to, že ideš von s niekým iným. Môže to byť muž ale aj žena. Nepáči sa mu to a ty mu to nevieš vyhovoriť.

Kozorožec

Najviac ťa vytáča, ak tvoj priateľ neberie veci s ľahkosťou. Všetko berie vážne a nevie si z ničoho urobiť srandu.

Vodnár

Najviac ťa vytáča, ak tvoj priateľ na teba zabúda. Či už je to sviatok alebo výročie. Nezakladáš si na tom, no on je tvoj priateľ a tak by to mal vedieť.

Ryby

Najviac ťa vytáča, ak sa tvoj priateľ nevyzná vo svete. Ak nepozerá správy a nemá aspoň ako-taký stručný prehľad o tom, čo sa deje vo svete.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.