Zoznámiš sa s nimi aj úplnou náhodou, no do tvojho života dokážu dať mnoho vecí. A vieš prečo? Lebo na tomto svete si odchodili o niečo viac krokov ako ty.

Záleží na tom, že nech sa deje aj čokoľvek, buď si istá tým, že oni tu budú pre teba. No nezáleží na tom, aký vysoký je medzi vami všetkými vekový rozdiel.. Lebo..

Máš v sebe niečo, čo nemá hocikto

Nie je ťažké prísť na to, či tvoje myšlienky majú hlavu a pätu. A ak sa v tom nájde aj podstatná myšlienka, tak o to lepšie pre teba.

Tvoje myšlienky a názory sa im páčia

Keď natrafíš na tých správnych ľudí, nebude až tak ťažké začať vnímať tento svet iným pohľadom. Niečo v tvojich myšlienkach bude inak. A určite sa ti to tak bude páčiť.

zdroj: pixabay.com

Vždy si na teba nájdu čas

Aj keď možno polovicu dňa prežijú tým, že sú zavalení prácou, vedia si zatriediť a rozvrhnúť svoj voľný čas efektívne na celý deň, tak aby si si v ich diári našla správne miesto.

Pochopia tvoje jazvy a výčitky

Lebo sa tu naskytuje vysoká pravdepodobnosť, že niečím podobným si už v živote prešli a tým pádom aj vedia, čo malo byť to správne rozhodnutie. A ak sa na nich obrátiš, určite ti budú vedieť poradiť.

Nedovolia, aby si zabudla na spomienky

Lebo práve oni ti budú do života prinášať nové a o to krajšie zážitky, pri ktorých sa nebude dať zabudnúť na ten všetok spoločne prežitý čas. A tie zážitky budú stáť za to.

zdroj: pixabay.com

Ťa berú ako seberovnú

Aj keď možno nie si na ich vekovej úrovni, občas majú pocit, že na tej mentálnej si ich už dávno predbehla. A to sa im bude páčiť.

Nebudú odsudzovať tvoju osobnosť

Ale najskôr sa na teba usmejú a začnú sa s tebou rozprávať o všetkom, a o čom len budeš chcieť. Lebo vypočuť si ich je niekedy hotový balzam na dušu.

Ťa naučia, že veľká diaľka medzi vami nie je neriešiteľný problém, ktorý sa nebude dať vyriešiť..

Lebo pri nich nájdeš samú seba a budeš vedieť, že prekonanie tej určitej vzdialenosti, ktorá je medzi vami bude to najkrajšie, čo budete môcť urobiť. Aby ste boli spolu.

Lebo sú takí. Dospelí a rozumní. Presne ako ty.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.