Blíženci:

Sama o sebe si veľká výzva. Máš rada dobrodružstvo a nebojíš sa objavovať nové veci. V roku 2018 si budeš vytvárať veľa problémov, no nájdeš v sebe aj schopnosť vyriešenia ich.

Váhy:

Zbytočne by si sa nemala nechať unášať minulosťou. Predsa, nedá sa zmeniť. Nechaj ju tak. Pokračuj ďalej a skús byť znova šťastná.

Strelec: 

Nikto nie je dokonalý a ver mi, každý robí chyby. Ale je v poriadku to, že nie si dokonalá. Úroveň, na ktorej sa nachádzaš je oveľa lepšia ako priemer všetkých ľudí. Si človek, nauč sa občas aj pochváliť a nie len sa ničiť kvôli chybám.

Lev: 

V roku 2017 ťa veľmi zničili vzťahy, ktoré si mala alebo mohla mať a nedala si im šancu. Skús sa v nasledujúcom roku viac uvoľniť a prijímať lásku so všetkým, čo k tebe prináša.

Baran:

Máš prácu v ktorej nie si moc šťastná alebo nadšená. No robiť niečo, čo sa ti nepáči, nie je moc správne. Ukončenie niečoho, nie je známkou slabosti. Ty sa chystáš spraviť niečo, čo ťa oslobodí a to je najlepšia vec, aká sa ti môže stať.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Rak: 

Vybudovala si si zlé návyky, ktoré spôsobujú, že sa častokrát cítiš ako toxická osoba. A to je zle. Klebety. Nezdravé jedlo. Lenivosť. Alkohol. Toto sú všetky zlé návyky, ktoré sa snaž vroku 2018 obmedzovať.

Panna:

Negatívnosť z tvojej osoby len tak srší. Ako hovoríš s ostatnými, ako pristupuješ k veciam. Ak je nejaká vec, ktorú chceš v roku 2018 zmeniť, skús zmeniť tvoj postoj.

Vodnár: 

Je dobré mať vysoké priority a štandardy. Ale existuje aj tenká hranica medzi očakávaniami a realitou. Niekedy to, že chceš dosiahnuť dokonalosť môže viesť k nešťastiu. Nesnaš sa byť za každú cenu dokonalá, nauč sa byť radšej šťastná.

Kozorožec: 

Ak chceš, aby sa v roku 2018 niečo zmenilo v tvojom vzťahu, musíš sa zmeniť aj ty. Tvoje opakujúce sa chyby, popremýšľaj nad nimi a zamysli sa, čo urobiť.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Býk:

Radšej by si si nechala zničiť vzťah, ako by si si mala pripustiť, že si sa mýlila. Tvoja pýcha a hrdosť ťa však môže zničiť. Skús sa niekedy ospravedlniť a pokusiť sa opraviť svoje tvrdenie.

Škorpión: 

Škorpiónky majú tendenciu si myslieť, že je lepšie, keď sú sami. Ale najlepšie je, ak môžu byť milované a dávať lásku aj druhým ľudom. Skús sa v roku 2018 trochu viac zaujímať o ľudí a o city.

Ryby:

Ryby majú vždy dobré srdce a vždy dávajú príliš veľa šancí mužom, ktorí ich zranili. No však, len preto, že sa k tebe niekto znova vráti (ak ti ublížil) neznamená, že má byť v tvojom živote navždy.

Zdroj: https://thoughtcatalog.com/kirsten-corley/2017/12/what-will-be-your-downfall-in-2018-based-on-your-zodiac/

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.