Milujem ťa.

Vieš to? Vieš, že si prvá vec, na ktorú myslím, keď ráno otvorím moje oči? Vieš o tom, že si tá posledná vec, ktorá mi prebehne mysľou, keď večer zaspávam? Vieš, že vždy, keď začínam deň, tak o tebe snívam a premýšľam nad tým, čo robíš?

Milujem ťa. Len chcem, aby si to vedel aj keď si to ešte nepočul vyslovené z mojich úst. Milujem spôsob, akým mi vieš vyčarovať úsmev na perách, alebo keď vyslovíš jediné slovo a moja zlá nálada je preč a zrazu vyjde slnko v mojom zamračenom dni.

Milujem všetky spôsoby, ktorými ma miluješ a všetky spôsoby, ktorými si odlišný. Pretože si človek a všetky tvoje nedokonalosti ťa robia krásnym. Dúfam, že to vieš.

Chcem ti povedať, že tu budem vždy. Možno nie fyzicky celý čas, ale pokým ti bude byť srdce, budem stále ten tichý hlas v tvojej mysli a vždy ťa budem počúvať, keď to budeš potrebovať. Vždy budem mať pripravené rameno, ktoré sa o teba postará, keď sa budeš cítiť osamelý, alebo keď si bude chcieť tvoja hlava iba chvíľu odpočinúť, lebo bude toho na teba priveľa.

Chcem, aby si vedel, že hocijaká bolesť, s ktorou budeš zápasiť a budeš sa báť prehry, keď ťa bude hocičo lámať, kúsok po kúsku, chcem aby si vedel, že všetko zlé budeš môcť so mnou zdieľať, pretože budem stále tu. Budem sa snažiť pomôcť ti, vyhrať ten boj. Nech to bude akokoľvek ťažké.

Budeme v tom spolu. Neutečiem. Chcem, aby si vedel, že to budem robiť preto, lebo ťa milujem. Tvoje problémy budú moje problémy a pamätaj si, že tvoje problémy nemôžu zničiť kvalitu toho, kým si. Chcem odstrániť všetku bolesť z tvojich ramien, pobozkať ti čelo a povedať ti, že všetko bude v poriadku. 

Chcem ti povedať, že sa o teba zaujímam. Vždy sa o teba budem zaujímať. Si požehnaním pre mňa a môj život a za to som vďačná aj keď som ti to nikdy nepovedala.

Si milovaný. Každým úderom môjho srdca, každou jednou bláznivou myšlienkou, ktorá mi pretancuje mojou mysľou, každým dňom môjho bytia. Si milovaný. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.