Možno ťažká otázka. A možno je úplne jednoduchá. Možno všetko čo sa jej stalo, dáva absolútny zmysel, no nevidí to. Ako aj my ostatní. Ak sa nám niečo stane, nechceme prijať fakt, ktorý sa stal a hovoríme, že žijeme život, ktorý je viac smutný, ako radostný. Nie je tomu tak, aspoň si myslím. Nie, viem to! Čo si zaslúži dievča, ktoré je zranené láskou, si zaslúži každý. V skutočnosti jediné čo potrebujeme, je milovať samých seba a ostatných. A samozrejme, aby niekto miloval nás.

Dievča potrebovalo prejsť istými fázami života, ktoré neboli zrovna veselé, no potrebovalo ich. Dobre, narovinu. Píšem o tebe, tipujem, že preto si si tento článok otvorila. Čo si zaslúžiš? Ver mi, že len to najlepšie, ale aj to horšie. Nie, nie preto, že si zlý človek. Ale predstav si, čo by to bolo za život, keby si sa neustále smiala, všetko by bolo krásne a priaznivé? Nepociťovala by si nudu? Nebolo by to až príliš nezaujímavé?

„Prešla som dlhú cestu plnú zlomených sŕdc a bolesti. Žiadna z nich mi však nijako neublížila alebo neuškodila. Spravili zo mňa bojovníčku.“ – Lady Gaga

godandman.com

Potrebuješ si prejst peklom, aby si si vážila nebo. Až potom si zaslúžiš všetky krásy sveta, až potom budeš lepšie chápať a až potom si budeš vážiť to, čo ti život priniesol. Je potrebné prejsť sebadeštruktívnym obdobím, je potrebné stratiť a znova nájsť, je potrebné sklamať sa. Zaslúžiš si viac. Ver mi, neuspokoj sa s málom, bojuj za viac. Zaslúžiš si to v pravý čas. 

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Zaslúžiš si byť milovaná, obdivovaná, zaslúžiš si skutočnú lásku. No najskôr si to musíš zaslúžiť sama. Svojou snahou, svojim trýznením, svojim bojovaním za lepšie zajtrajšky. Jedine potom si to budeš skutočne vážiť a jedine potom bude toto všetko dávať zmysel. Zaslúžiš si nádherné rána v jeho náručí, silné objatia, bozky, krásne slová, úsmevy, radosti, zdieľania, krásne víkendy, dovolenky, milovania, rozprávania a užívania prítomného okamihu. Všetko toto si zaslúžiš, drahá moja zranení. Zaslúžiš!

Komentáre