Baran

nesnaž sa mu vyčítať, že ti nevenuje dostatok pozornosti. Niekedy jednoducho musí položiť seba na prvé miesto, a vtedy to musíš rešpektovať. Barani potrebujú z času na čas svoju nezávislosť.

Býk

Býci su senzitívni a majú radi autentické veci. Preto mu nikdy nehovor, že ho miluješ pokiaľ to tak nemyslíš. Pokiaľ by si mu to hovorila každú minútu, mohol by si začať myslieť, že to berieš na ľahkú váhu.

Blíženci

Nikdy mu nepovedz, že jeho vtipy nie sú vtipné. Jeho cieľom je svoju partnerku hlavne zabaviť a vniesť jej do života smiech a vzrušenie. Pokiaľ túto jeho schopnosť spochybníš, bude sa cítiť neocenený.

stocksy.com

Rak

Nevrav mu , že je príliš citlivý ( aj keď v skutočnosti naozaj je). Ak je smutný a ty mu budeš vyčítať, že je to príliš, iba v ňom prehĺbiš jeho emocionalitu. Potrebuje ženu, ktorá mu rozumie, nie ktorá ho kritizuje.

Lev

Muž lev si veľmi potrpí na svoj vzhľad. Preto ak sa ťa opýta na názor na jeho nový účes, nehovor mu, že je zlý. Ak sa ti to fakt nebude páčiť, snaž sa nájsť najjemnejší spôsob ako ho pritom neskritizovať. Muž lev totiž potrebuje komplimenty na jeho vzhľad .

Panna

Muži v znamení panna potrebujú tvoju trpezlivosť. Pokiaľ budeš netrpezlivá a stále naňho budeš tlačiť, aby posunul váš vzťah o úroveň vyššie, môže sa stať, že začne príliš premýšľať a vycúva. Ak za to stojí, musíš si naň počkať.

unsplash.com

Váhy

Nikdy mu nehovor, že je bezcitný. Váhy majú problém s vyjadrovaním svojich pocitov, takže musíš počkať pokým ti bude úplne dôverovať a cítiť sa s tebou dosť bezpečne na to, aby ti vyznal lásku.

Škorpión

Nikdy im neklam. Muži v tomto znamení neznášajú lži a sú žiarliví, takže aj keď ti dá niekto z tvojich bývalých kompliment alebo ťa pozve niekam von, no ty vieš, že pre teba to nič už neznamená, buď úprimná k svojmu terajšiemu škorpiónovi, a povedz mu to.

Strelec

Niekedy potrebuje vycestovať úplne sám, a zažiť nejaké dobrodružstvo. Preto mu nevyčítaj, že cestuje príliš veľa. On to potrebuje, má dobrodružnú dušu a jeho cesty pre neho niečo znamenajú.

pexels.com

Kozorožec

Má vytýčené svoje ciele a sám pevne verí, že ich dosiahne. Preto ho nikdy nespochybňuj a nehovor mu, že niečo nedokáže. Kozorožec vo vzťahu vyžaduje tvoju podporu.

Vodnár

Je veľký intelektuál. Jeho myslenie je filozofické a niektoré názory sa môžu zdať šialené, no nevrav mu to. Nepotrebuje aby si mu rozumela a vo všetkom s nim bezvýhradne súhlasila. Potrebuje od teba aby si ho dokázala vypočuť a viesť s ním hlboké konverzácie.

Ryby

Sú najemotívnejšie znamenie zverokruhu. A keď vieš, že ti táto vlastnosť prekáža, radšej si s nim ani nezačínaj. Výčitky na adresu jeho prílišnej emocionality by mohli spôsobiť jej potlačovanie až do bodu, kým by to viac nevydržal a vybuchol by.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.