Muž sa pozerá na ženu
Pexels/Mikhail Nilov

Chlapskému oku neujde veľa vecí. Aj keď si možno myslíš, že sú nevšímaví, nie je to pravda. No čo si muži všimnú ako prvé? Tieto veci by si fakt netipovala. 

Či je hlučná alebo ticho

Možno si toto všímaš ako prvé aj ty. Chlap si to všimne hneď, lebo je to do očí bijúce. Žena ho zaujme v akejkoľvek situácii. Keď je okolo nej rozruch, je zvedavý, čo sa tam deje a kto to je. Keď je naopak ticho, zaujíma sa o to, prečo je v bare alebo sa na párty nezabáva.

Akú spoločnosť má okolo seba

Je okolo nej viac mužov alebo žien? To je prvá otázka, ktorú si kladie chlap, keď ho začne niekto z nežného pohlavia zaujímať. Má istotu, že keď je okolo nej viac mužských tvárí, bude na neho milá, lebo vie, ako sa má správať v chlapskej spoločnosti. Keď má okolo seba viac žien, možno rada šíri klebety.

Muž si všimol ženu
zdroj: Pexels/Ron Lach

Jej roztomilú tvár

Ďalšiu vec, ktorú si muži všimnú, je ženská roztomilá tvár. Chlap začne ospevovať jej krásu, pokožku, oči, vlasy, všimne si jej zuby a či má na sebe nejaké šperky. Je všeobecne známe, že si všimnú najprv ženskú tvár a až potom jej telo.

Nádherné oči

Počas toho, ako si chlap všíma jej tvár, dlhšie spočinie na očiach. Hovorí sa, že oči sú ako okno do duše. Sú ako magnety, ktoré v sebe skrývajú tajomstvo a odhalí ho iba ten, ktorý danú ženu balí. Nikto iný sa jej nedostane pod kožu tak veľmi, ako chlap, ktorý s ňou nadviaže dlhý očný kontakt.

Vyžarovanie

Nakoniec si muži všimnú charizmu partnerky. Keď z nej vyžaruje niečo pozitívne, vytvorí to milý komplet a každý by s ňou išiel do vzťahu. Bohužiaľ, keď je žena neustále zamračená a na všetko sa sťažuje, vyžaruje z nej negatívna energia a to skôr chlapa odplaší, ako pritiahne.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating