Pexels/JESHOOTS.com

Možno si si to nikdy neuvedomila, no každý darček, ktorý si dostala, či už na tvoje sviatky alebo na Vianoce, niečo symbolizoval. Ľudia ti chceli odkázať posolstvo a urobili to pomocou ich daru.

Pokiaľ si zvedavá, čo má predstavovať tvoj vianočný darček tento rok, pusť sa do nášho kvízu. Odhadli ťa najbližší správne? 

Aký darček si si našla pod vianočným stromčekom?

Čo si dostala na Vianoce? Zisti, čo ti tým chcela rodina povedať
Veci na cvičenie/športovanie
Možno si športovkyňa, prípadne rada cvičíš a rodina vie, po čom najviac túžiš, preto ti to dopriali pod stromček. Ak to tak nie je a tento dar ťa prekvapil, tvoji najbližší sa ti snažia naznačiť, že pravidelný pohyb a športovanie je pre zdravie prospešné. Vďaka cvičeniu spáliš kalórie (zo všetkých pojedených koláčov) a vybuduješ si svaly, ktoré vyzerajú lepšie, než tuk. Ak ti cvičenie vydrží viac, než mesiac, tvoj zadok, brucho a stehná ti poďakujú. Pozor, pre chlapov budeš veľmi atraktívna.
Knihu
Členovia rodiny si zrejme všimli, že rada čítaš, ale už nemáš čo. Taktiež je asi na tebe vidieť, že hľadáš nové podnety či spôsob relaxácie, a keďže pri dobrých príbehoch sa oddychuje najlepšie, čo iné ti mali dať. Kniha je pre teba skvelým darčekom. Vďaka nej si rozšíriš slovnú zásobu a dej ťa dokáže preniesť do iného sveta. Pokiaľ si dostala motivačnú knižku, asi si najbližší všimli, že potrebuješ naštartovať, dostať nový vietor do plachiet za šťastím či cieľavedomosťou.
Zážitok
V tejto dobe je trendy dávať si pod stromček zážitkové darčeky, pretože ako nám život ukazuje, nič nemáme brať ako samozrejmosť. Okolnosti sa môžu zo dňa na deň zmeniť. Tvoji najbližší ti týmto poukazom chcú povedať, aby si si splnila svoje sny, skúsila niečo nové a užívala si život naplno.
Kozmetiku
Kozmetické darčeky môžu pôsobiť sporne. Na jednej strane si môžeš myslieť, že si o tebe rodičia myslia, ako sa zanedbávaš a nevoniaš. No na druhej strane, môžeš považovať kozmetiku aj za kompliment a najpraktickejší dar. Ak si pod stromčekom nájdeš luxusný parfum alebo veci na líčenie, tvoji najbližší ťa chcú rozmaznávať. Pokiaľ si tam nájdeš sprchovacie gély a šampóny, chcú, aby si sa starala o svoje vlasy a telo najlepšie, ako to len ide. Samozrejme, niekedy je práve tento dar triafaním "na istotu", keď ťa nevedia odhadnúť, ale chcú, aby si pod stromčekom mala aspoň niečo, čo sa dá využiť.
Oblečenie/obuv
Pri tomto darčeku veľmi záleží od jeho charakteru. Je to spodná bielizeň? Tej nikdy nie je dosť a Vianoce sú ideálnou príležitosťou na doplnenie zásob. Pokiaľ je to tričko, nohavice, sveter, tepláková súprava alebo šaty, rodičia ti dávajú najavo, že sa o teba chcú stále starať a šatiť ťa. Majú ťa radi a vždy pre nich budeš ich malé dievčatko. Pokiaľ je od priateľa či kamošky, tí asi vedia, čo ti urobí najväčšiu radosť ty nákupná maniačka.
Doplnky na pečenie/varenie
Rodina ti chce naznačiť, že by si sa mohla zapájať do varenia a pečenia. Pokiaľ si dostala len kuchárske knihy, nemusíš sa s experimentovaním tak ponáhľať, no ak si dostala aj vybavenie a rôzne doplnky, je najlepšie začať čím skôr. Ostatní členovia sa už tešia na to, čo im ako prvé uvaríš. Pokiaľ si už zbehlá kuchárka, má to symbolizovať, že im od teba veľmi chutí a tešia sa na ďalšie dobrotky od teba.
Diár
Pokiaľ máš zábudlivú povahu a nič si nezapisuješ, asi si si pod stromčekom našla minimálne jeden diár alebo zápisník na tvoje „to do“ zoznamy. Rodina ti tak chce dať najavo, že čas výhovoriek skončil a už by si mala byť poctivá. Všetky úlohy, ktoré budeš mať napísané, budeš musieť aj splniť. Pokiaľ už k tým poctivým patríš, diár je pre teba to najlepšie, čo si tento rok dostala. Miluješ systematickosť a plánovanie.
Fotoalbum
Najkrajší darček, ktorý si môžeš pod stromčekom nájsť. Týmto spôsobom ti chce dať rodina (alebo členovia rodiny) najavo to, že ťa majú radi a nechcú prísť o spomienky s tebou. V modernej dobe, kedy si fotky pozeráme častejšie v mobile, je fotoalbum skvelým darčekom a pamiatkou na niekoľko rokov. Môžeš byť šťastná. Vyhŕkla ti aj slza pri prezeraní fotiek?
Spoločenské hry
Rodina ti chce dať najavo, aby si doma trávila viac času. Spoločenské hry sú skvelé na utuženie vzťahov a rozprúdenie zábavy. Ten, kto ti ich daroval, dúfa, že sa budete spolu hrať, a tak spolu prežijete aktívny čas, ktorý si užijete. Rozhodne by si mala byť z tohto darčeka nadšená.
Poukážku na nákup
Tu je to jasné. Týmto darčekom ti daná osoba chcela povedať, že si málo čitateľná a natoľko svojhlavá, že len ty sa poznáš najlepšie. Kto ti dal poukážku, ten vie, že si vyberieš ten správny darček podľa toho, čo ti chýba alebo skutočne chceš. Rozmýšľal dopredu a nechcel ťa sklamať. Čo si vyberieš je na tebe, no vždy si pri tom spomenieš, kto ti to podaroval a to je hlavné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy