Čo sa páči ženám

Ak si žena, určite vieš, čo sa páči ženám na mužoch. Každá z nás má ale rada niečo iné.

Ty možno preferuješ výzor. Napríklad sa ti môže páčiť jeho zadok, hruď alebo široké ramená. Alebo ti záleží skôr na inteligencii či na tom, ako sa správa k iným ľuďom. Každopádne, v nasledujúcich riadkoch možno nájdeš aj samu seba.

Fyzický zjav

Nech každý hovorí čo chce, fyzický vzhľad je naozaj dôležitý. Veď predsa, ak sa s niekým stretneš a nepadne ti do oka, ani sa s ním nedáš dokopy. Alebo si spomeň, keď ti niekto napísal správu na Facebooku. Prelustrovala si si jeho profil a ak sa ti nepáčil alebo ti nebol aspoň trošku sympatický, ani si sa mu neunúvala odpísať.

Čo sa páči ženám
zdroj: Pexels/Leeloo Thefirst

Musíme však podotknúť, že každej žene sa na mužovi zdá príťažlivé niečo iné. Niektoré milujú jeho široké plecia či veľkú hruď. Aby sa mohli skryť do jeho objatia, zabudli na okolitý svet. Aby ich pred všetkým ochránil. Iné ženy zase slintajú nad modrými očami, opálenou pokožkou či bielym úsmevom ako z reklamy. A ty možno na chlapoch zbožňuješ žily na predlaktiach. 100 ľudí, 100 chutí.

Inteligencia

Inteligentný chlap je príťažlivý pre každú ženu. Samozrejme, nesmie sa správať kvôli tomu povýšenecky a v žiadnom prípade to nesmie preháňať. Keď to je znesiteľné, ničoho sa nemusíš báť. Niečo ťa môže naučiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating