Photo by Josh Willink from Pexels

Existuje priateľstvo medzi mužom a ženou? Na základe nasledovnej výzvy by sme povedali, že skôr nie. Je naozaj množstvo dvojíc, v ktorých sa jeden zamiluje do toho druhého a svoje city taja, pretože nechcú zničiť priateľstvo.

Vďaka karanténe sa do popredia záujmu dostala aplikácia Tik Tok, kde vznikla aj výzva „Today I Tried To Kiss My Best Friend“, čo v preklade znamená „Dnes sa pokúsim dať pusu svojmu najlepšiemu priateľovi“. Účastníci výzvy všetko zachytili na video a následne zdieľali. Čo myslíš, ako výzva dopadla?

Video, v ktorom nájdeš najlepšie výzvy, si môžeš pozrieť >>> TU <<<

Vo väčšine prípadov sa risk naozaj oplatil a nič netušiaci priateľ či priateľka pusu opätovali. Vo videu sama môžeš vidieť to prekvapenie na niektorých tvárach. Samozrejme, nie vždy ide všetko podľa plánov a niektorým dvojiciam to jednoducho nevyšlo, no čo je smutnejšie, skončilo sa aj ich priateľstvo.

Pamätáš si ešte ty na svoju prvú pusu? V niektorých prípadoch tejto výzvy išlo naozaj o scény ako z romantických filmov a tešíme sa, že im to takto vyšlo. Vybrali sme najlepšie kompilácie, no na internete nájdeš ešte omnoho viac podobných videí.

Druhú najlepšiu kompiláciu videí si zas môžeš pozrieť >>> TU <<<

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating