Pár, ktorý má vzťah

Ani jeden vzťah nie je ideálny a v každom sa nájdu okamihy, kedy to majú obaja chuť ukončiť. Prekážky sú však na to, aby sa preskakovali, a nie na to, aby nás zastavili úplne. A ak to pár dokáže, potom to urobí z čistej a silnej lásky. Keď dôjdete do bodu, v ktorom sa vám zdá, že ste úplne na dne, máte len 2 možnosti. Je len na vás, ako sa rozhodnete.

Vždy je všetko o dvoch stranách. Dobrá a zlá, biela a čierna, šťastie a smútok, radosť i slzy, … a aj vo vzťahu striedajú krásne chvíle tie horšie. Nie sú však trestom, sú skúškou, ktorá preverí, ako vážne to spolu myslíte, a čo všetko ste ochotní obetovať, aby ste to spoločne zvládli. Niektoré skúšky dokážete zvládnuť behom chvíle, iné vás budú trápiť dlho mesiace, či dokonca roky. A potom to príde.

Bod, v ktorom sa vzťah otestuje

Zrazu budete stáť pred azda najťažším rozhodnutím, aké vás kedy spoločne postretlo. Keď už budete na tom dne úplne, máte len 2 možnosti. Buď sa zhlboka nadýchnete a odrazíte z celej sily tak, ako len dokážete, alebo si poviete zbohom už navždy. Tam už nebude čas na to, aby ste za vás nechali rozhodovať osud či okolnosti. Nebude energia na to, aby ste sa len tak pokúšali, … bude to posledné rozhodnutie, ktoré vás rozdelí alebo spojí a posilní naveky.

Váš vzťah sa postaví pred poslednú prekážku. Jasné, ešte môžu prísť iné, no ak dáte túto, ostatné budú takmer nepodstatné. Každý pár musí prejsť istými štádiami, aby si mohol byť istý, že ide o skutočnú lásku a nie len také pobláznenie. Pretože ak ruka v ruke prekonáte nepríjemné momenty, tie príjemné budú ako výhra v životnej lotérii. Tak čo, ako sa rozhodnete? A bude to rozhodnutie spoločné?

Buď do toho pôjdete naplno, a ak to nedokážete, tak do toho nechoďte vôbec. V takýchto chvíľach sa totiž berie buď všetko alebo nič. A z oboch strán. Pretože to, že sa bude snažiť len jeden, nestačí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating