Zaľúbený pár

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše. Keď je rovnako horúco medzi tebou a tvojím partnerom (aj keď si ho spoznala len pred malou chvíľou), neviete sa dočkať toho, kedy budú vaše túžby naplnené. Šaty idú dole, telá sa chvejú a mierite k šťastnému koncu. Nuž, častokrát uspokojenie dosiahne iba on. 

Nezáleží na tom, s kým to robíš, ako dlho to robíte, či kde to robíte. Vo väčšine prípadov dôjde k vyvrcholeniu skôr chlap ako žena. A na našu smolu, muž vyšťavený z akcie len málokedy myslí, že by to mal dokončiť aj u teba. Niektoré noci sú plné vášne a spokojne po nich zaspávate obaja, inokedy len prevraciaš očami, či to malo byť všetko.

Uspokojenie nielen pre jedného

Ľudia se* v živote jednoducho potrebujú. A chuť naň môžeme mať pokojne aj každý deň. Aj keď, po istom čase vo vzťahu, to už nie je taká vášeň a iskrenie, ako na začiatku. No pokiaľ si stále vo fáze fyzickej túžby, ktorá sa ešte nedostala do stereotypu, chceš si to vychutnať naplno. Ženy však majú vyvrcholenie fyziologicky ťažšie prístupnejšie. A preto sa nám partner musí naozaj venovať.

No keď je on už spokojný, v hlave nemá okrem blaženého pocitu nič, čo by mu naznačilo, aby myslel aj na teba. Takže, z niekoľkých radovánok sa niečo dobré dostane aj tebe len párkrát. Čo s tým urobiť? Nuž, že si v hlave ponadávaš, nič nezmení. Nech sa na nás naši drahí chlapi nehnevajú, ale im to treba povedať na rovinu, inak to nejde.

Neostáva ti nič iné, len ho chytiť a naznačiť mu, že to, že skončil on, ešte neznamená, že ste skončili obaja. Žiaľ, inak ho to predsa nenaučíš, no nie? 😉

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating