Pexels/Pexels User
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Ako by si opísala dokonalý vzťah? Stavíme sa, že by sa ti páčilo, ak by v ňom spolu hrali a ladili rôzne veci tak, že by z toho bol jeden skvelý celok. Hovorí sa, že pravá láska, to je vtedy, keď sa opatrujete ako súrodenci, smejete ako najlepší priatelia, hádate ako talianskí manželia a milujete ako milenci po dlhej odluke. Posteľné radovánky sú prirodzenou súčasťou vzťahu a dodávajú mu iskru. No nie u každého je to naozaj tak. 

Sú vzťahy, ktoré počas dňa riešia samé problémy a v noci sa milujú, ako keby sa nič nedialo. A potom sú tu páry, ktorým to klape naozaj vo všetkom, až na to, že keď sa dostanú do postele, nastanú trápne momenty. Jednoducho, nemá to šťavu, nevedia sa zladiť a na konci celého „predstavenia“ vlastne nie je ani jeden z nich spokojný. Zatvárať však pred tým oči a ráno sa tváriť, že je všetko OK, nemá význam.

Ak je to aj váš problém, musí sa riešiť. Nie tak, že pred ním zatvoríte oči, pretože, skôr či neskôr vás dostane a zničí aj to všetko ostatné a krásne medzi vami. Či si to priznáte alebo nie, keď sa milujete, musíte sa jeden druhému otvoriť.

A teraz nemyslíme doslova. Najprv postačí, ak zahodíte hanblivosť a úprimne sa porozprávate o tom, kde vidíte problém. Nemáte sebavedomie kvôli výzoru? Robíte to na mieste, kde sa nedokážete uvoľniť? Chcete vyskúšať niečo nové, no neviete, či by ten druhý súhlasil?

Hľadajte príčiny a dôvody, prečo to medzi vami nehorí tak, ako by ste možno čakali. Tu naozaj nie je priestor na to, aby ste si niečo tajili.

I keď sa priamo pri milovaní toho veľa nenahovorí, práve rozhovor je to, čo potrebujete, aby ste sa naštartovali tým správnym smerom. Keď prídete na problém, spravte všetko pre to, aby ste si svoj nasledujúci večer čo najviac jeden druhému uľahčili a spríjemnili.

Dajte si pohár vína, zapáľte sviečky, pustite si hudbu, využite hračky, pokojne si objednajte hotel na jednu noc, skúšajte to, čo by sa páčilo druhému.

Hlavne neduste v sebe nič, čo by mohlo jedného dňa vybuchnúť a úplne zničiť váš vzťah, iba kvôli tomu, že ste nenabrali odvahu hovoriť o tom nahlas.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating