Bozk sa radí medzi najkrajší prejav citov. Bez neho by tu bolo na tomto svete tak prázdno, ako aj v našich srdciach. Jednoducho potrebujeme ho k nášmu životu. Je to také príjemné pohladenie, ktoré dokáže vyvolať také pocity, že v tom momente sa cítime nie ako na zemi, ale ako v nejakom raji. Až takú moc má jeden na prvý pohľad obyčajný  bozk. Lenže nie je bozk ako bozk. Vieš, že štýlom, akým ti dáva bozky veľa o sebe a vzťahu k tebe prezrádza? Nech sa páči, tu sú odpovede!

Vzťahová expertka Susan Winter prišla so vskutku zaujímavými odpoveďami, čo prezrádzajú najčastejšie typy bozkávania. Pohodlne si sadni a nech sa páči, toto sú oni!

Sú jeho bozky opatrné a jemné? Je to citlivý náznak určitej túžby, ktorá má byť však naplnená až neskôr. Jemné bozky zároveň prezrádzajú cit a intenzívnu nielen fyzickú náklonnosť. Muž sa snaží udržiavať vo vzťahu potrebné napätie a očakávanie čo sa bude ďalej diať.

Vedela si, že naopak francúzsky bok hovorí o tom, že muž ťa chce spoznať čo najviac? Ochutnávanie jeden druhého a hra s jazykmi sú skúmaním, ktorým zisťujeme, či chceme druhú osobu spoznať viac alebo nie. Podľa odborníkov je to akýsi test vzťahu a varovanie, či sme so správnou osobou.

Menej známy, ale predsa praktizovaný suchý bozk, teda bozk zo zatvorenými ústami. Takýto bozk býva často znakom toho, že dotyčný pár si nie je emocionálne, dochádza k odcudzeniu alebo že majú problém so vzájomnou komunikáciou. Určite za spomenutie stojí aj spomenutie okusovanie pier.

Je tiež častým prejavom párov. Je to znak divokého vzťahu, ktorým to klape po všetkých stránkach. Poukazuje na hravosť páru, ktorý sa nebojí experimentovať. Pozor si však dávaj pri tomto! Reálne uhryznutie do krvi môže byť totiž veľmi nebezpečné, ba až smrteľné, pretože môže dôjsť k prenosu nebezpečných vírusov a baktérií priamo do krvného obehu, varuje odborníčka.

 

Zdroj: bolde.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.