freepik.com

Nielen ženy majú svoje tajomstvá. Veď ruku na srdce. Koľko vecí robíš, o ktorých tvoj frajer nemá ani len potuchy? Nemusí predsa vedieť, čo všetko sa deje za dverami kúpeľne, pokojne ho môžeš nechať v tom, že s takou hladkou pokožkou si sa narodila. 

No tajnostkárky nie sme len my. Aj naše drahé polovičky majú niekedy čo ukrývať a hanbia sa nám s tým priznať. Vyspovedali sme preto viacerých mladých chalanov, ktorí prvý raz otvorene priznali veci, o ktorých zatiaľ nikto verejne nevedel. To budeš prekvapená!

„Zvyknem používať šampóny určené na ženské vlasy, pretože sú oveľa kvalitnejšie než tie mužské. Všetci sa ma potom pýtajú, čo používam na vlasy, že ich mám také pekné.“ (Marek, 23)

zdroj: Photo by pressfoto from Freepik

„Chodím pravidelne na manikúru a pedikúru.“ (Tibor, 24)

„Niekedy si sám pozriem romantický film a áno, niekedy aj mňa dojme k slzám.“ (Andrej, 22)

„Keď chcem mať kľud, poviem frajerke, že idem na pivo s chalanmi, ale namiesto toho idem do svojho bytu, kde si niečo zahrám alebo si pustím telku a nič neriešim.“ (Vlado, 26)

„Rád si zahrám spoločenské hry, aj keď sa niekedy tvárim, že to robím len kvôli nej.“ (Michal, 23)

„Raz som ju chcel prekvapiť, že niečo navarím, no nevydarilo sa mi to, tak som sa vyhovoril na donášku, že také to už priniesli.“ (Peter, 25)

„Keď som bol malý, písal som si svoj denník.“ (Tomáš, 24)

zdroj: Photo by Pixabay from pexels.com

„Rád si napustím vaňu a vychutnám si dlhý kúpeľ s kopou peny.“ (Braňo, 23)

„Keď sme boli na prvom rande, tváril som sa, že som si zabudol peňaženku. Chcel som ju len otestovať, či so mnou nešla len preto, že mám peniaze.“ (Oliver, 25)

„Mám rád, keď ma škrabká po chrbte alebo mi vytláča vyrážky, aj keď sa tvárim, že mi to je jedno.“ (Maroš, 24)

„Vo fitku počúvam romantické skladby. Neviem prečo, ale dobre sa pri nich viem sústrediť.“ (Patrik, 22)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating