Čo muž očakáva od ženy?

Čo očakáva tvoj partner v posteli? Zistila si to už nejakým náznakom alebo ti to rovno povedal? Alebo sa o tom s tebou hanbí rozprávať. Odhaliť to ale môže náš kvíz. Stačí odpovedať na 8 nasledujúcich otázok a zistíš to.

Ako často sa s partnerom milujete?

Milovanie až po svadbe Unsplash/Dainis Graveris

Kto je u vás v posteli dominantný?

V akej polohe sa spolu zvyknete milovať?

Milovanie vo vzťahu Pexels/Andrea Piacquadio

Rozprávate sa o sexe a o vašich potrebách pri ňom?

Používate pri milovaní nejaké pomôcky?

Milovanie zozadu Pexels/Екатерина Мясоед

Po akej dlhej dobe od zoznámenia ste spolu začali spávať?

Kde to najčastejšie robíte?

Zdá sa ti, že je počas sexu znudený?

Čo od teba v posteli partner očakáva? Odhaľ, čo sa ti on sám hanbí povedať
VIAC EXPERIMENTOV
Dávaj pozor, pretože tvoj partner si možno myslí, že je to medzi vami v posteli veľmi nudné. Skúste teda v sexe zaexperimentovať. Kúp si erotickú bielizeň alebo ho dráždi jedlom či rôznymi hračkami. Možností je neuveriteľne veľa.
BUĎ VIAC SUBMISÍVNA
Tvoj partner sa ti možno hanbí povedať, že si pri milovaní veľmi akčná a mohla by si spomaliť. Niektorí muži dominanciu milujú, no ten tvoj možno túži zvoľniť. Ak ho rada spútaš alebo mu viažeš oči, možno to nemá až tak rád, ako sa ti zdalo. Skús sa o tom s ním úprimne porozprávať.
JE S TEBOU ABSOLÚTNE SPOKOJNÝ
Nemusíš sa ničoho báť, pretože pre svojho partnera si v posteli absolútnou kráľovnou. Vieš, kedy máš pridať a naopak, aj zvoľniť. Vyznáš sa v tom, čo ho dokáže potešiť behom niekoľkých minút, no o vlastný orgazmus popri tom nemáš núdzu. Váš vzťah je plný vášne a milovania. Môžeš byť spokojná.

Ak ti vyšla odpoveď, v ktorej si sa dozvedela, že by si mala počas sexu s partnerom viac experimentovať, TOTO je možno to, čo očakáva. Akési erotické pomôcky, ktoré sa ale vôbec nemusíte hanbiť používať, pretože podľa odborníčky to je úplne bežné. Dokonca ich nakupujú aj seniori.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy