unsplash.com

Znamenie zverokruhu toho o človeku prezrádza mnoho.

Začínajúc tým, čo má dané znamenie rado, ako rieši konflikty, čoho sa bojí, počnúc tým, ako sa správa v láske. Otázka o tom, aké je tvoj partner znamenie, je možno dôležitejšia akoby sa mohlo zdať. Už na základe nej si totižto môžeš predstaviť, na aký ľúbostný život je partner zvyknutý a či ti to bude vyhovovať. Toto o ňom (ale aj o tebe) prezrádza vaše znamenie.

Baran

Baran je ohnivé znamenie, a preto je jeho špecialitou prinášať do vzťahu iskru. Je vášnivý a to v posteli, ale aj počas hádok. Jeho silná nezávislosť ho predurčuje k horúcim flirtom, ktoré však dokážeš ovládnuť, ak má pri sebe človeka, ktorý ho vie skrotiť.

View this post on Instagram

These two 15 years later @grlwithbangs 💕

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Býk

Býk je od prírody veľmi citlivý, a kým si vyberie svojho partnera, tak to trvá. Ak sa už nachádza vo vzťahu, potrebuje v ňom množstvo fyzického kontaktu. Nemusíš sa báť, žeby ťa podviedol, pretože záväzky mu nerobia najmenší problém. Občas však môže byť až príliš pripútaný.

Blíženec

Každý, koho chce blíženec získať, tak sa mu to podarí, a to vďaka jeho ohromnej charizme. Je rodeným psychológom, a tak hneď zistí, čo na daného človeka platí. A síce mu nerobí problém, aby sa doň zamiloval ten, koho chce, ostať vo vzťahu je pre neho už ťažký oriešok. Avšak akonáhle stratí svoj strach z intimity, dokáže byť skvelým partnerom, s ktorým sa nikdy nebudeš nudiť.

Rak

Rak je neskutočne emocionálny, a svojimi emóciami sa aj riadi. Preto je preň nesmierne dôležité, aby si najprv overil, s kým vstupuje do vzťahu, a až tak sa mu rozhodol dať celé svoje srdce aj dušu. Pre partnera urobí takmer všetko, pretože starostlivosť o druhých má v povahe.

Lev

Pozornosť je to, po čom človek narodený v tomto znamení baží. Má dostatok sebavedomia na to, aby oslovil každého, kto sa mu zapáči. Vytvoriť si dlhodobý vzťah však môže znamenať problém, pretože je niekedy trošku sebecký, a tak keď nastane problém, odmieta prijať zaň akúkoľvek zodpovednosť a radšej sa vzdiali.

Panna

Vďaka tvojej hanblivosti si možno pár ľudí neuvedomuje to, aká by si pre nich bola výhra. Panna je veľmi pracovitá a vždy sa snaží o to, aby bolo všetko perfektné, zahŕňajúc aj jej vzťahy. Problémy vo vzťahoch dokáže riešiť takým spôsobom, že obaja budete mať pocit, že ste dostali, čo ste chceli a nik neostane ublížený.

Váhy

Váhy zbožňuje, keď sa môže zamilovať, a preto nikdy neostáva dlho sama. Vždy si však vedia zvážiť výhody a nevýhody daného vzťahu s človekom, a keď im nevyhovuje, s rešpektom z neho odídu. Zvykne sa obklopovať ľuďmi, ktorí sú jej priatelia, a zároveň potencionálni partneri.

Škorpión

Túži po silných a emotívnych vzťahoch, a však málokomu dáva šancu, dostať sa do jeho blízkosti. Škorpión intuitívne vycíti, aké úmysly s ním daný človek má, a vždy sa radšej ohradí, ako by ho mal pustiť bližšie. Nesmie však zabúdať na to, že musí dať niekomu šancu na to, aby našiel to, čo hľadá.

Strelec

Strelec si vždy necháva otvorené akési zadné vrátka, a keď cíti, že mu vzťah neprináša to, čo by chcel, zmizne bez toho, aby podal nejaké vysvetlenie. Ku sebe si hľadá človeka, s ktorým by mohol zdieľať všetky dobrodružstvá, na ktoré sa vyberie.

View this post on Instagram

Thank you for driving us #NiceDriver

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Kozorožec

Kozorožec je väčšinou seriózny človek, ktorý  na sebe tvrdo maká a presne vie, čo od romantického vzťahu vyžaduje. Nenechá sa chytiť na ľahký flirt, skôr k sebe hľadá niekoho, kto by spĺňal všetky jeho požiadavky. Ak k sebe takého človeka nájde, stáva sa z neho oddaný a spoľahlivý partner.

Vodnár

Vždy tak trochu tajomný. Svojho (potencionálneho) partnera necháva v napätí, a má problém vyjadriť svoje emócie. Miluje experimentovať a to aj vo veciach lásky. Navyše je senzačný v riešení problémov, a tak hádky s ním väčšinou končia produktívne.

Ryby

Ryby sú známe svojou úžasnou schopnosťou vcítiť sa do pocitov roho druhého. V partnerovi tak vyvolávajú pocit, že dokáže čítať ich myšlienky. Dokáže hravo odpúšťať, vďaka čomu, ho niektorí ľudia využívajú. Ryby sú skvelým partnerom a jednoznačne by si ich nemala podceňovať.

 

Zdroj: powerofpositivity.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating