Na pleci, crossbody alebo v ruke? Každá z nás preferuje iný spôsob nosenia kabelky, prípadne si podľa typu remienka kupuje novú. Vedela si o tom, že práve tento podvedomý výber dokáže prezradiť veľa o tvojej osobnosti? Potvrdili to aj portály Your Tango a Reader´s Digest.

Vyber si jednu z možností a zistí o sebe niečo nové.

Akým spôsobom najčastejšie nosíš svoju kabelku?

Čo o tebe prezrádza SPÔSOB, akým nosíš kabelku?
Na jednom pleci bližšie k telu

Si praktická a zároveň opatrná osoba. Chvíľu trvá, kým si niekto získa tvoju dôveru, pretože si dávaš záležať na tom, aby si sa neotvorila každému. Keď nosíš kabelku blízko pri tele, máš väčšiu istotu, že ťa nikto neokradne a cítiš sa vďaka tomu lepšie.
Na jednom pleci voľne sa hojdajúcu

Spôsob takéhoto nosenia kabelky o tebe vypovedá, že si spontánna, bezstarostná a berieš život tak, ako príde. Záleží ti však aj na tom, aby si mala istú dávku slobody. Ľudia by ťa opísali ako sebavedomú a sebaistú osobu.
Crossbody s kabelkou vpredu

Ak nosievaš kabelku vpredu, aby si na ňu videla, hovorí to o tebe, že túžiš po maximálnej slobode pohybu, no zároveň potrebuješ pocit ochrany a prístupnosti k svojim veciam. Si praktická a záleží ti na tom, ako robiť veci čo najjednoduchšie, no tiež efektívne.
Crossbody s kabelkou vzadu

Ak nosievaš kabelku vzadu, prezrádza to o tebe, že si nezávislá, uvoľnená a sebavedomá osoba, ktorá je zároveň aj trochu dôveryhodná voči iným ľuďom. Myslíš si, že tvoja sebadôvera a individualita odradí všetkých, ktorí by sa chceli o niečo pokúsiť.
V záhybe lakťa

Ak rada nosievaš kabelku na záhybe lakťa, vypovedá to o tom, že si dávaš záležať na svojom postavení. Ak to je možné, rada ukazuješ svoju vyššiu pozíciu alebo akúsi nadradenosť. Takýto spôsob nosenia uprednostňujú tiež ženy, ktoré si potrpia na drahšie a luxusnejšie kabelky, ktoré chcú takýmto spôsobom ukázať.
V ruke

Ak uprednostňuješ nosenie kabelky v ruke, dávaš tým najavo svoju sofistikovanosť, praktickosť dobrú organizáciu. Ľudia si o tebe môžu myslieť, že si asertívna a že berieš veci v živote vážne, predovšetkým svoju prácu. Takýto spôsob nosenia môžeš zvoliť aj v prípade, že chceš upútať väčšiu pozornosť na samotný outfit.

Zdroj: Your Tango & Reader´s Digest

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.