Zlozvyky
Pexels/Анна Хазова

Ako už sama vieš, všetci máme nejaké zlozvyky. Dokonca sa nájdu aj celebrity s naozaj zvláštnymi neresťami. Tentokrát ale pôjde o tie vzťahové. Naučíme ťa, čo by si nemala robiť, keď sa ti niekto páči. A hoci možno pôjde o niečo, na čo si zvyknutá a robíš to tak od začiatku randenia, mala by si s tým prestať, pretože ti to nemusí pomôcť. 

Už dlhé roky vládnu svetu sociálne siete. Začali sme zoznamkami na Pokeci či Azete a o pár rokov ich vystriedal Instagram a Messenger. Prípadne WhatsApp a Snapchat. Dá sa povedať, že aj sociálne siete a telefóny pre nás sú určité zlozvyky. Zoznamovanie je ale preto ešte o to viac jednoduchšie. V súčasnosti sú totiž chlapi viac hanblivejší, ako baby a radšej ťa oslovia niekde cez správu, ako na ulici či vo vlaku.

Dievča počúva hudbu
zdroj: Pexels/Charlotte May

Možno si teda zvyknutá robiť pri zoznamovaní jedinú vec a kvôli nej ti mnoho vzťahov nemuselo vyjsť. Možno sa sama seba pýtaš, prečo to nefunguje, keď všetko robíš dokonale. Nuž, prezradíme ti, čo nerobiť, keď sa ti niekto páči a chcela by si ho získať.

Zlozvyky súčasnej doby

Nikto nemá rád spamovanie. Je to nanajvýš otravné a nepríjemné. O to viac ho neznášajú chlapi, ktorí chcú mať voľnosť. Nielen keď sú single, ale o to viac vo vzťahu. Zaručene ho teda odplašíš, keď mu budeš neustále vypisovať. Nechaj trochu priestor aj jemu. Nech sa o teba snaží, veď predsa za to určite stojíš. A ak on nechce teba, nechaj ho odísť. Skôr či neskôr tak príde na to, čo stratil.

Párik sa bozkáva
zdroj: Pexels/Pixabay

Príliš dostupná

Medzi veľké zlozvyky patrí aj veľká aktivita. Zaručene ho odplašíš, keď si príliš dostupná. Nemá tak pocit, žeby o teba bojoval. Nikto predsa nechce ľahkú korisť, ktorá mu len tak padla do náručia. Neváži si ťa potom.

Nehraj sa na niečo, čo nie si

Už viackrát sme ti odporúčali, aby si bola čo najviac prirodzená a sama sebou. Je to však naozaj veľmi dôležité. Dokonca ide o najhlavnejší bod balenia a získania si chlapa. Nehraj sa na niečo, čo nie si. Nepretvaruj sa, nasilu sa mu nesnaž zapáčiť. Každý chalan aj tak najviac ocení tvoju prirodzenosť a originálnosť, či už po stránke make-upu alebo tej psychickej.

Baba bozkáva chalana
zdroj: Pexels/Dmitriy Ganin

Zlozvyky populárnych ľudí

Žiaden chlap nemá rád hlučné baby, ktorým musí patriť celé okolie a za každých okolností chce byť stredobodom pozornosti. Je dobré byť obľúbenou, no netreba to využívať preto, aby si sa mu zapáčila. Pravdou je, že ho iba odplašíš, pretože chalan sa chce v spoločnosti zabávať s tebou a nie sám, prípadne s niekým iným. A keď sa ti niečo nepáči, proste to povedz a vyjadri svoj názor. To každý ocení najviac.

Z takéhoto predvádzania môže vzniknúť aj trapas, ktorý určite nechceš pred svojím crushom a pred celou spoločnosťou zažiť. Ak ale chceš zvládnuť aj ten s prehľadom, prečítaj si náš článok, ktorý sa ti zobrazí po kliknutí SEM.

Chalan a baba sa majú radi
zdroj: Pexels/Dmitriy Ganin

Nepíš si s inými chlapmi

Tak a toto je najväčšia chyba v začínajúcom vzťahu a spoznávaní sa. Keď si predsa nebudeš písať s inými chalanmi, ani on nebude mať potrebu kontaktovať iné dievčatá. A ako bonus, karma je zdarma a spomeň si, že vždy, keď si to ťahala na viacero strán, s nikým ti to nevyšlo a ostala si na ocot. Minulosť preto nechaj za sebou a venuj sa prítomnosti a budúcnosti, ktorú môžeš mať čarovnú práve vďaka chalanovi, ktorý ti nedávno napísal.

O to horšie by bolo, keby ti na to ešte aj prišiel a ver tomu, že tým by si ho ihneď odplašila. Žiaden chlap predsa nechce prelietavú ženu, ktorá je dostupná pre každého. A po ďalšie, muž potrebuje pozornosť a nerád sa s ňou delí. Chce byť v tvojich očiach ten jediný alfasamec.

Párik na rande
zdroj: Pexels/Eduardo Simões Neto Junior

Prestaň robiť tieto zlozvyky a uvidíš, ako sa ti zmení život. Ihneď si okolo prsta obmotáš každého chlapa. A ak chceš vedieť, ako ho zbaliť hneď na prvom rande, takisto sa to dočítaš v našom nedávnom článku.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating