Čo nepatrí na sociálne siete

Ak si vo vzťahu, určite sa ním chceš pochváliť aj na internete, aby tvoji blízki videli, aká si šťastná. Je však niečo, čo nepatrí na sociálne siete a radšej by ste si to mali nechať len pre vás dvoch. Mysli aj na to, že nie každý chce vidieť „do obývačky dvojice“ a prežívať to isté, čo vy dvaja.

Chceš vedieť, čo nepatrí na sociálne siete a teda by si to nemala pridávať na Facebook či Instagram? Predovšetkým ide o týchto 8 vecí.

Intímne chvíle

Aj keď je in robiť si selfie tesne po milovaní, ostatným sa to páčiť nemusí. Ide predsa o chvíle vás dvoch, preto ich nemusíte posielať do sveta. To isté platí o všetkom, čo s milovaním súvisí.

Odhalené fotografie

Ak si takéto fotky chcete robiť, v poriadku, ale nechajte si ich pre seba. V žiadnom prípade ich nezdieľaj bez súhlasu svojho partnera. Mysli na to, že by sa mohli dostať aj do nesprávnych rúk.

Zaujímavosti o milovaní
zdroj: Unsplash/Taisiia Stupak

Veľmi osobné informácie

Nemyslíme len rodné číslo, PIN kód alebo iné osobné údaje, no tiež informácie, ktoré by niekto mohol použiť proti tebe. Ak sa niečo týka iba vás dvoch, malo by to tak zostať. A opakujeme, nikdy nezdieľaj nič bez povolenia svojej polovičky.

Príliš veľa romantiky

Množstvo bozkov, objatí či dokonalých romantických chvíľ. Prečo si ich radšej nevychutnáš naživo, ale máš potrebu ich pridávať na sociálne siete? Ľudí to môže otravovať, najmä ak taký vzťah nemajú. Môžeš tým vzbudzovať závisť a žiarlivosť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating