Muži sú vo vzťahu viac pasívnejší, než ženy. Ženy neustále premýšľajú o vzťahu, vymýšľajú aktivity a nechcú sa nudiť. Napriek tomu, že sú muži braní ako tichší, aj oni majú svoje veci, ktoré im vadia a radi by sa o ne podelili a vyriešili ich.

Tu nájdeš veci, ktoré prekážajú mužom vo vzťahu, na základe ich znamenia.

Baran

Mužovi v znamení Baran najviac vadí to, že jeho priateľka mu skoro nikdy nehovorí, o čom premýšľa. Nedokáže čítať myšlienky a to si musí jeho priateľka uvedomiť. Je priamy človek, takže potrebuje veci počuť priamo: „Chcem toto, nechcem toto, toto sa mi páči, toto sa mi nepáči.“

Býk

Býkovi najviac vadí, keď jeho priateľka preberá ich súkromný život s ostatnými. Podľa neho je to záležitosť iba dvoch ľudí, ktorá by nemala byť rozoberaná na verejnosti. Prekáža mu, že ho priateľka nerešpektuje a ďalej rozpráva o tom, aké majú problémy v posteli a čo sa im naposledy stalo.

Blíženci

Mužovi v znamení Blíženci vadí stereotyp. Vie dobre, že začiatky sú krásne, no keď prejde rok, nie je všetko také ružové. Ani po roku však nechce piatky tráviť pri televízii, on chce stále niečo podnikať. Treba sa snažiť aj po tom, čo rok (dva) prejde.

Rak

Rakovi najviac prekáža, keď jeho priateľka vybuchne nečakane od zlosti. Dlhú dobu je všetko v poriadku a ideálne, avšak vnútri sa to nabaľuje. Vadí mu, že k nemu nie je priateľka úprimná a necháva si problémy na neskôr.

Lev

Mužovi, ktorý sa narodil v tomto znamení najviac vadí, keď jeho priateľka myslí len na zlé veci. Podľa neho je veľmi pesimistická, negatívna a nevie sa tešiť zo života. Chcel by, aby videla, že ju ľúbi a má ju rád. S láskou je predsa všetko krajšie.

Panna

Mužovi v znamení Panna najviac prekáža, že sa jeho priateľka správa ako puberťáčka. Neustále tvrdí, že by s tým mala prestať a nechať dobrodružstvá mladším ženám. Chce pri sebe zodpovednú ženu, nie takú, ktorá mu pri prvom probléme ujde.

Váhy

Muž, ktorý sa narodil v tomto znamení, sa vie najviac nahnevať preto, pretože jeho priateľka je chladná. Nemá pre neho otvorené srdce a nevie ho ľúbiť naplno. Prekáža mu to, pretože sa s ním nikdy nepodelí o to, čo cíti a ako veľmi ho ľúbi. Chýba mu cit a bezpečie.

Škorpión

Škorpiónovi najviac prekáža to, že jeho priateľka nechce v posteli experimentovať. Rád skúša nové veci, ktoré sú vášnivé a zvodné, no jeho priateľka o nich nechce ani počuť. Je z toho smutný, pretože je to pre neho dôležité.

Strelec

Mužovi Strelcovi najviac vadí to, že jeho priateľka nevie šetriť. Každý predsa vie, že do budúcnosti musí mať nejakú rezervu. Jeho priateľka to nechápe a vždy ide s výplatou na nulu. Strelec ešte takéto človeka nestretol a vadí mu to.

Kozorožec

Kozorožcovi najviac prekáža to, že sa mu jeho priateľka neustále snaží pomôcť. Vie, že by to mal prijať, no nedokáže to. Bol vychovaný ako nezávislý a sebestačný muž. Je pre neho ťažké vysvetliť jej, čo to pre neho znamená.

Vodnár

Mužovi, ktorý sa narodil ako Vodnár, najviac vadí to, že jeho priateľka veľa pracuje. Nemá skoro žiadny voľný čas a domov chodí neskoro večer. Rád by s ňou trávil viac času, pretože mu na nej záleží a vie, že sa môže prepracovať k závažným problémom.

Ryby

Mužovi, ktorý je narodený ako Ryby, vadí to, že jeho priateľka nie je romantická duša. Rád by jej doniesol kvety, zložil pieseň, zobral na prechádzku ku jazeru alebo na let balónom. Ona by to však nevedela oceniť a nevážila by si to.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.