Žena v objatí muža

Existujú rôzne veci, ktoré môžu pomaly a toxicky ničiť vzťahy. Jednou z nich je pocit, že tvoj partner je tvojím majetkom. Keď máš dojem, že by ťa mal počúvať a doslova mu dávaš príkazy, zákazy, rozkazy, … nie je to však zdravé ani vhodné. Ak nimi prekročíš hranice, môže to viesť k rozchodu. Čo muži netolerujú?

Zákazy sú viac lákavé

Nech už je váš vzťah akýkoľvek, pamätaj si, že žiaden normálny vzťah nevydrží dlho šťastný, ak jeden druhého držíte nakrátko. Po čase sa začne tvoj partner dusiť a váš koniec môže byť bolestivý.

Čo muži netolerujú, to je rozhodne hysterická partnerka, ktorá sa hrá na ich matku. To, čo mu chceš zakázať, bude pre neho ešte viac lákavé. Skutočná láska je totiž o rešpekte. 

Zamilovaný pár
zdroj: Pexels/Radu Florin

Kamaráti

Toto pozná snáď väčšina žien – keď partner chodí „na pivo“ s kamošmi, o ktorých si myslíš, že pre neho nie sú dobrou partiou. Nuž, zakazovať mu stretávať sa s kamarátmi je naozaj prehnané a ver, že to nevedie k ničomu dobrému.

Aj keby bol „pod papučou“ tak veľmi, že by bol radšej len s tebou, po čase to bude ľutovať a teba budú všetci z jeho okolia neznášať.

znamenia v auguste
zdroj: Pexels/Helena Lopes

Záľuby

Aj také prípady existujú. Dáš sa dokopy s mužom, ktorý má svoje záľuby, no tebe nie sú po chuti. Zdajú sa ti nebezpečné, trápne, detinské, … na tom nezáleží. Dôležité je, že bavia jeho a sú pre neho dôležité. Je to, akoby si chcela zmeniť to, kým je. Ak má v hlave trocha rozumu, nedovolí ti, aby si mu prikazovala, čomu sa má venovať a čomu nie.

Ja alebo tvoja mama

Žiaľ, aj túto vetu už vyslovilo mnoho žien. Keď vzťah ovplyvňuje svokra, môže to byť občas peklo. Avšak, problémy si musíš vyriešiť s ňou alebo by mal mať chrbtovú kosť tvoj chlap. Tým, že mu zakážeš kontakt s rodinou, nebudeš o nič lepšia, než je ona.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating