Poznáš to, aj ženy sú hocijaké, niektoré majú rady bradu a niektoré nie, niektoré majú rady tetovania a niektoré nie. Takí sú aj muži, tiež niektoré veci preferujú a niektoré zasa nie, no nasledujúce väčšina z nich naozaj nestrpí.

1. Cigarety

Túto vec muži doslova nenávidia. Nie je nič horšie, ako vidieť krásnu, nežnú ženu s cigaretou v ruke! Všetko ti smrdí od cigariet, bozkávať sa môže už rovno s krabičkou cigariet. Muži hodnotia ženy, ktoré fajčia ako doslova nechutné a je im to maximálne odpudzujúce.

2. Alkohol

Áno, toto tiež nie je metafora. Opitá žena je hnus. Keď si dáte na rande jedno víno, to sa nepočíta. Ale keď ideš z diskotéky s fľašou a topánkami v ruke, tak zaujmeš maximálne mužov, ktorí nechcú podniknúť nič pekné. Dávaj na seba pozor a stanov si hranice. Alkohol k ženám predsa nejde.

3. Priveľa make-upu

Toto je dosť zvláštny fakt. Všetci muži tvrdia, že prirodzenosť je krásna, ale potom ženy ohovárajú a robia si srandu. Takže úprimne ani ja sama nechápem, čo muži v tomto vlastne chcú. Ale omietka to určite nebude.

4. Keď sa o seba nestaráš

Nadväzuje to na bod číslo 3. Kedy je dosť? Tak čo vlastne muži chcú? Typický muž, málo je hnus a veľa je umelina, tak čo teda? No desaťcentimetrovými odrastami a neumytými zubmi muža určite nezaujmeš. Staraj sa o seba.

5. Nedochvíľnosť

Veľmi klasická ženská vlastnosť. Ak si jej nositeľkou, okamžite s tým prestaň. Muži nenávidia čakať! A ak už meškáš, aspoň mu povedz, že si si hodinu vyberala, čo si oblečieš, nehovor mu, že si stála v zápche na križovatke.

Snaž sa vcítiť do muža, predstav si to všetko z jeho pohľadu. Už to dáva zmysel, však? Takže, ak si sa našla v tomto článku, je na čase prestať. V tomto by si mala jednoducho mužovi vyhovieť, veľké fuj je to aj pre ženy. Predsa len, čo je pekné na krásnej, upravenej žene s cigaretou v ruke?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.