Na vymenovanie vecí, ktoré prekážajú ženám na mužoch, by si potrebovala veľa času. Dnes si však môžeš prečítať o tom, čo prekáža mužom na ženách. Podľa mužských znamení tak môžeš zistiť, čo najviac vadí tvojmu priateľovi a napraviť to.

Baran

Mužovi, ktorý je narodený v znamení Barana, prekáža naivita. Nemôže vystáť naivnú ženu. Rozumie, že niekedy žena dopredu nevie, aké úmysly s ňou muž má, no nechápe, prečo sa nevie poučiť. Život je hlavne o učení. Podľa neho by mala byť žena poučená, že život je nie rozprávka. Žiadny princ neexistuje a na základe toho by mala vedieť, čo má očakávať.

Býk

Tomuto mužovi najviac prekáža lenivosť žien. Nemôže sa dívať na to, keď žena nič nerobí a iba sa zabáva. Ideálna partnerka pre neho by mala viesť aktívny životný štýl a mala by sa vedieť o seba postarať. Neočakávať, že bude vždy všetko hotové. Lenivosť je podľa neho tá najhoršia vlastnosť, akú človek môže mať.

Blíženci

Mužovi, ktorý je narodený v znamení Blížencov, prekáža žena, ktorá je netrpezlivá a správa sa ako malé dieťa. Dospelá žena by sa nikdy nemala zosmiešňovať a mala by sa správať podľa toho, v akej spoločnosti je. Nemôže vystáť detinskú ženu. Ak by mal byť s takou ženou, vzťah by dlho nevydržal, pretože by Blíženec stratil nervy.

Rak

Tomuto mužovi prekáža chamtivosť a sebeckosť žien. Nechápe, prečo sú niektoré ženy sebecké, keď to vôbec nie je správne. So sebeckou ženou by nechcel byť, pretože by len prijímala a nič nedávala. Všetko by chcela pre seba. Chamtivosť nie je dobrá vlastnosť, preto chce radšej ženu, ktorá je pokorná.

Lev

Mužovi, ktorý je narodený v znamení Leva, prekáža samoľúbosť. Vie, že aj on je niekedy pyšný, no pri ženách to nevie vystáť. Podľa neho by mala byť žena vždy skromná a milá. Také ženy si vždy všimne ako prvé. Zaujmú ho svojím pohľadom.

Panna

Tomuto mužovi prekáža negativizmus. Nemá rád, ak nejaká žena premýšľa pesimisticky. Sám vie, že je život niekedy zlý, no nie stále. V každom období sa dá nájsť niečo pozitívne. Nikdy by nešiel do vzťahu so ženou, ktorá premýšľa negatívne.

Váhy

Mužovi, ktorý je narodený v znamení Váh, prekáža manipulovanie s ľuďmi. Nemohol by byť vo vzťahu so ženou, ktorá by ním manipulovala a riadila ho. Nechápe, prečo to niektoré ženy robia. Veď muž má slobodnú vôľu a môže sa rozhodnúť sám.

Škorpión

Tomuto mužovi najviac prekáža pomstychtivosť žien. Nemá rád ženy, ktoré musia každú krivdu niekomu vrátiť. Nie je to správne a on sám to nerobí. Aj keď sa stretol s klamstvom a podvádzaním, nikdy nemal potrebu to niekomu vrátiť.

Strelec

Mužovi, ktorý sa narodil ako Strelec, najviac prekáža nevhodné správanie. Nemôže vystáť ženy, ktoré nepoznajú základy etikety. Už na prvom rande vie odhaliť, či vzťah s tou ženou bude mať budúcnosť, alebo nie. Keď sa nevie správať, tak ju na ďalšie rande nezavolá.

Kozorožec

Tomuto mužovi prekáža nedostatok sebadôvery. Nemá rád, ak si nejaká žena neverí. Podľa neho sú všetky ženy krásne, tak by mali byť všetky sebavedomé. Nemohol by byť so ženou, ktorá má nízke sebavedomie a nevie, aká je jej hodnota. Vzťah by nebol naplnený a úprimný, pretože by sa jej nízke sebavedomie vo všetkom odrážalo a Kozorožcovi by to vadilo.

Vodnár

Mužovi, ktorý sa narodil ako Vodnár, prekáža bezstarostnosť. Nemôže vystáť ženy, ktoré berú život ako jednu veľkú párty. Pre neho je život o zodpovednosti a o práci, nie o zábave. Žena, ktorá je bezstarostná, je možno príťažlivá, no pre Vodnára nie.

Ryby

Tomuto mužovi najviac prekáža bojazlivosť. Mal veľa žien a vždy ho práve strach odradil. Keď si žena neverí a bojí sa (napríklad aj vzťahu), nevidí s ňou budúcnosť. Pre neho je správna žena odvážna a odhodlaná prekonávať všetky prekážky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.