Photo by prostooleh from Freepik.com

Zlomená žena nebude chcieť randiť hneď. Keď ju niekto sklamal, bude si chcieť nechať čas na to, aby zahojila svoje zlomené srdce. Chvíľu bude mať obdobie, kedy nebude chcieť riešiť iných mužov, len seba. Bude sa chcieť venovať sebe samej a tomu, aby bola silnejšia.

Akonáhle však začne randiť, bude to ťažšie. Po každom zranení alebo sklamaní je to ťažšie. Neprídu obyčajné otázky, prídu hlbšie otázky, ktorými si overí vernosť. Ktorými sa dozvie veci, ktoré by jej možno daný muž odhalil na štvrtom alebo piatom rande.

Keď si žena zahojí svoje zlomené srdce, netúži byť znovu zranená. Vie, čo to obnáša a už nikdy sa nechce cítiť rovnako. Bude si dávať pozor na to, kam až jej city zájdu. Nemôže si dovoliť  „spadnúť do lásky“ príliš rýchlo.

Čím viac bude zlomená, tým dlhšie jej to bude trvať. Tým dlhšie si bude budovať dôveru s niekým, koho práve spoznala.

Netlač na ňu. V týchto veciach nikdy. Ona ti dá svoje srdce, len to bude chcieť čas. Trpezlivosť a hlavne odvahu ju spoznať. Miestami to bude tŕnistá cesta, ktorá sa bude zdať ťažká, no na jej konci ťa bude čakať sladké ovocie. Žena, ktorá spoznala bolesť, chce rozdávať lásku. Nechce, aby ktokoľvek iný prežil bolesť. Bude sa snažiť o to, aby dala lásku správnemu mužovi.

Musíš vedieť, že je to beh na dlhú trať, no ak vydržíš, odmena sa dostaví. Táto žena má srdce zo zlata, len ešte nenašla niekoho, kto by si ju zaslúžil. Táto žena ti dá všetku lásku, ktorú má, len ju musíš prijať. Musíš ju milovať rovnako, ako ona teba. Musíš jej sľúbiť, že ju nikdy úmyselne nezraníš. Musíš vedieť, akú vzácnosť pri sebe máš. Musíš vedieť, že ona v tebe vidí všetko, no má trpezlivosť. Nechce nič urýchliť, pretože vie, že rýchle veci sa občas kazia.

Lásku musíš nechať dozrieť – ako víno, čím staršie, tým lepšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating