Unsplash/Timo Stern

V dnešnom horoskope sa dozvieš, čo môžu v lete očakávať jednotlivé znamenia od ich vzťahu.

Baran

Leto prinesie Baranovi nové dobrodružstvá. Jeho vzťah sa prehĺbi a spolu s partnerom si overia dôveru, keď sa im prihodí nečakaná nehoda. Ak spoločne všetko vyriešia, ich vzťah má budúcnosť.

Býk

Vo vzťahu sa bude v lete Býkovi dariť. Niektoré dni bude občas napätý z práce, preto ocení podporu partnerky v tomto období viac. Potom ju bude lepšie chápať a uvedomí si, čo všetko znamená.

Blíženci

Vo svojom vzťahu nájde Blíženec veľa medzier, ktoré sa bude snažiť cez leto zaplniť a opraviť. S partnerom si na seba vždy vyhradia čas, ktorý bude patriť iba im a budú diskutovať o rôznych témach, aby im fungovať vzťah lepšie.

Rak

Leto prinesie Rakovi nepokojné chvíle, pretože vo vzťahu urobí pár nesprávnych rozhodnutí. Povinnosti bude odkladať na neskôr, čo nie je dobrý krok, no najprv si bude chcieť vyriešiť vzťah.

Lev

Vo vzťahu sa Lev ocitne v situácii, ktorá nebude ľahká. Bude cítiť vyčerpanosť z rodinného života, strach a aj nechuť k práci. K dobrej nálade mu však môže pomôcť partner, ktorý bude musieť počúvať a pomáhať, ako sa dá.

Panna

Leto prinesie Panne nádej na nové začiatky. S partnerom vyjdú zo svojej komfortnej zóny, budú sa viac prekonávať a robiť veci, z ktorých majú strach. Viac sa zblížia a láska medzi nimi bude rásť.

Váhy

Vo vzťahu zažije znamenie Váhy úspech. Neustále bude svojho partnera prekvapovať, tešiť ho darčekmi a svojou pozornosťou. Vráti sa mu to dvakrát viac, pretože si s partnerom upevnia vzťah a posunú ho ďalej.

Škorpión

Ak Škorpiónovi niekto skríži na leto plány, bude to jeho partner. Vo vzťahu zažije veľa hádok pre letnú dovolenku, pretože nebudú môcť nájsť kompromis. Škorpión bude cítiť zúfalstvo, no napriek tomu sa nebude vzdávať.

Strelec

Vo vzťahu zažije Strelec pokojné obdobie. S partnerom sa nebudú hádať a často budú chodiť na prechádzky. Postupne ich vzťah spadne do stereotypu, no v lete im to bude vyhovovať, pretože budú mať obaja veľa práce.

Kozorožec

Leto prinesie Kozorožcovi smutné správy. Jeho vzťah bude na bode mrazu, preto bude potrebovať načerpať silu – psychickú aj fyzickú. Už dlhšie pociťuje, že vzťah ochladol a v lete sa to len zhorší.

Vodnár

Vodnár v lete nájde motiváciu na to, aby na svojom vzťahu pracoval. O partnera sa bude neustále zaujímať, vzťah budú spoločne vylepšovať a dohodnú sa na pravidlách, ktoré budú dodržiavať. Lepšie neskôr, ako nikdy.

Ryby

Leto prinesie Rybám veľa úsmevných chvíľ, no ale aj dôležitých rozhodnutí vo vzťahu. S partnerom to nebude ľahké, pretože bude sebecký a panovačný. Preto sa musí rozhodnúť, čo urobí ďalej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating