Na pleciach jej ležia celé svety. Je bútľavá vŕba. Radkyňa. Ochrankyňa. Je samostatná a nezávislá, silná, ale občas príde okamih, kedy ocení  podporu a vtedy potrebuje vedieť, že si pri nej. Zabudni na malú chvíľu na svoje ego, zlož z piedestálu obraz samého seba. Len na  chvíľku. Pozornosť je to, po čom túži.  A čo sa skrýva za týmto prianím?

Neha

Drž ju za ruku, dotýkaj sa jej, objímaj ju. Keď sa muž dotýka ženy, vpisuje do nej príbeh vášne končekmi prstov cez kožu. Dopraj jej  romantiku v malých gestách.  Daj  jej najavo, že ti na nej záleží, že ti nie je ľahostajná. Niekedy stačí počúvať, vnímať a najmä prekonať svoju pohodlnosť a lenivosť a myslieť na viac ako seba samého.

 „Čo je horšie, vyzerať žiarlivo a bláznivo? Alebo byť stále prehliadaná? Radšej budem bláznivá.“ – Beyoncé (pieseň Hold up) 

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Výnimočné gestá a starostlivosť

Neustále sa stará o všetkých okolo seba. Nezaslúži si tiež trochu pozornosti a starostlivosti?  Nechce veľa – kávu, raňajky do postele, kvety, z času na čas priestor, ktorý si vyhradíš len pre ňu, aby sa cítila výnimočne. Nežiada diamantové náramky od Cartiera. Ako spieva J. Lo, láska nestojí nič – okrem trochy námahy.

Nie je múdre brať ju ako samozrejmosť, ak jedného dňa nechceš zistiť, že bola tým najlepším, čo ťa v živote stretlo a že si o ňu prišiel kvôli svojej ľahostajnosti. Má síce veľa trpezlivosti, ale keď raz prekročíš hranicu, bude neskoro na nápravu. Zachráň seba, tým, že zachrániš to, čo máte spolu.

zdroj: unsplash.com

Vášeň

Daj jej najavo, že po nej túžiš a tešíš s ňou zo života.  Zdieľaj s ňou radosti, starosti,  aj  vášne. Keď  muž zdieľa so ženou radosť, nadchýna aj ju a ona ho na oplátku podporí a vleje mu do žíl novú energiu a povzbudenie v ďalších krokoch za úspechom a cieľmi. A naopak, podporuj ju v tom, čo ju baví a čo zbožňuje. Teš sa s ňou a povzbudzuj ju. To je recept na zaručené šťastie.

Spoľahlivosť a dodržiavanie sľubov

Slovo robí muža – aspoň kedysi tomu ľudia verili.  Preto nesľubuj, čo nemôžeš splniť, napokon nechce od teba nemožné. Nechce počuť prázdne slová a sľuby, ktoré nemajú váhu a nič neznamenajú. Po sľube totiž prichádza očakávanie, že ho splníš. A jeho nesplnenie vedie ku sklamaniu.  Potrebuje vedieť, že sa môže spoľahnúť.

Vieš, že je výnimočná a jedna z miliónu. Tak jej to povedz, kým nebude neskoro.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.