Prihlás sa na odber notifikácií a dostávaj najlepšie články, kvízy a horoskopy z Odzadu.
Zapnúť notifikácie
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Slečny budú asi nemilo prekvapené…

Čo sa asi odohráva v mužskej hlave, keď si práve užíva chvíľku romantiky so svojou pravačkou? Reddit zozbieral tie najlepšie odpovede, preto ak ťa premohla zvedavosť a chceš vedieť odpovede pánov, tak si na správnom mieste.

1. Wow, to je fakt parádny zadok. Ale ten týpek? Prečo po nej neplieska? Prečo ju nechytí? Vážne tam bude ležať s rukami za chrbtom, zatiaľčo ona ide na ňom dušu vypľuť?!

2. Nemám čas nad niečím premýšľať. Potrebujem tento dôležitý biznis dokončiť tak rýchlo, ako sa len dá, pretože mi práve prišlo asi dvesto tridsať správ od šéfa, frajerky a bratovho morčaťa s rakovinou obličiek.

zdroj: pexels.com

3. Práve prišla tmavá scéna a zazrel som pripečený výraz svojho ksichtu v odraze na displeji. Je čas to zabaliť.

4. Načo je vôbec táto otázka? Chlapské honenie nie je zas až taká veda, nepremýšľame pri tom viac ako pri ostatných činnostiach. Robíme presne to, čo celý život – zameriame sa len na potrebné a očividné. Zadok, prsia, vagína, zadok, prsia, vagína. Urobíš, čo máš, a ideš ďalej.

5. Dokelu, už za chvíľu budem, musím nájsť nejaký dobrý uhol, kde ten jej nabijak nekazí záber… fakt to skočilo na zazoomovaný skrivený ksicht?!

6. Na nič. Keď sa nahrnie krv do penisu, výplň lebečnej dutiny prestane fungovať.

7. Nie, nie, nie. Samé umelé kozy, pery jak štangľa maďarskej klobásy, hentá má mihalnice jak babkin portviš. Nie, nie, nie, možno. Nechám to otvorené na vedľajšej karte, v prípade núdze poslúži aj to. Nemal by som len tak mimochodom zavolať frajerke? Určite nie. Zaujímalo by ma, či má *ľubovoľné meno pornoherečky* nejaké nové videá. Nie, nie, nie… toto vyzerá sľubne. Okej, nemám na to celú mladosť.

Zdroj: reddit.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.