Photo by Tim Marshall on Unsplash

Nezatváraj si pred tým oči a ver svojej intuícií. Tá ti vždy správne napovie. Ak máš pocit, že váš vzťah pozostáva z troch ľudí, mala by si spozornieť. Chráň samú seba a odíď, ak si to situácia vyžaduje. Portál The Talko, Bolde a Your tango uviedli znaky, podľa ktorých venuje tvoja polovička pozornosť niekomu inému.

Nie ste na rovnakej vlne

Predtým ste sa rozprávali o čomkoľvek a netajil svoje city. Teraz sa na teba ledva pozrie a cítiš, ako sa ti vzďaľuje. Aj toto je znakom, že mysľou je pri niekom inom. Takmer si už nerozumiete a nedokáže poriadne načúvať tvojim slovám. Je to ako by si v tom bola úplne sama. Mať na sebe ťarchu jednostranného vzťahu je ubíjajúce. Akokoľvek je táto pravda ťažká, čeľ jej. Zaslúžiš si mať pri sebe niekoho úprimného.

Nemá to žiadnu iskru

Žiadna iniciatíva. Žiadny pokus čokoľvek zlepšiť. Jednoducho NIČ. Zasekli ste sa na jednom mieste, ale ty máš skôr pocit, ako sa to uberá do stratena. Si fyzicky pri ňom, no úplne ťa prehliada. Ako by sa s tebou stretol iba z donútenia. Ak ťa to trápi, porozprávajte sa. Otázne je, či má ešte záujem s tebou čokoľvek riešiť.

Komunikácia na bode mrazu

Je pochopiteľné, že sa ti väčšinu dňa neozve, keď je naozaj vyťažený. O tom by ťa mal informovať, aby medzi vami nevznikali zbytočné hádky. Avšak je to bolestivý pocit, ak čakáš celý deň na jednu správu, či telefonát a je pritom všade online, len na teba si zrovna nenájde čas. A to ste vraj vo vzťahu. Kde nie je komunikácia, tam nie je nič. Je podľa teba správne, keď sa snažíš zaspať s pocitom, že o ňom nič nevieš, pričom jemu to je evidentne úplne ukradnuté?

Ledva sa ťa dotkne

Nepohladí ťa, nedaruje ti ani jedno objatie, bozk neprichádza v úvahu a nieto ešte hlbšia intímnosť. Stane sa, že aj muži sú niekedy priveľmi unavení, a tak s istým veciam nedôjde. Lenže, keď ťa neustále odmieta a vyhovára sa, ako veľmi ho bolí hlava, je možné, že v nej má inú.

Zrazu je najviac vyťažený človek na planéte

Je dôležité mať pri sebe pracovitého chlapa. S leňochodom by to nebolo najľahšie. Akokoľvek by ste boli obaja pracovne vyťažení, vždy by ste si na seba mali nájsť čas. Aspoň dvakrát do týždňa. Možno to predtým tak fungovalo, všetko ste stíhali, ale zrazu nepatríš do jeho rebríčka priorít. Ak z neho necítiš iniciatívu, situácií nepomôžu žiadne chabé výhovorky na únavu alebo stratenia pojmu o čase. Môže byť za tým niečo iné, resp. niekto.

Nespoznávaš ho

Je náladový, priam až výbušný, keď sa ho zo záujmu opýtaš, ako trávil celý svoj deň? Zrazu si príliš chráni súkromie, ktoré chce od teba držať čo najďalej. Hádate sa na úplných hlúpostiach. Nezaujíma sa o teba, je mu jedno, s kým sa stretávaš a často ti básni o niekom novom v jeho živote. Keď tú tému chceš viac rozvinúť, je ako nepríčetný a ešte ťa obviní z nadmernej žiarlivosti. Nedovoľ, aby s tebou takto zametal. Zoči-voči sa ho opýtaj, či to má ešte zmysel. Hlavne sa netráp kvôli niekomu, kto k tebe nedokáže byť ani úprimný.

Zdroj: The Talko, Bolde a Your tango

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating