1. Baran:

Každý jeden deň si vyber malý zvyk, ktorý budeš dodržiavať a bude trvať viac ako 5 minút. Čítanie knihy, meditácia, učenie sa nového jazyka, cvičenie – pomôže ti to do budúcnosti.

Býk: 

Začni robiť jednu vec za deň, o ktorej nerada hovoríš – tajomstvo, ktoré môžeš mať pre seba. Napríklad chodenie na prechádzku, niečo spojené s kreativitou alebo niečo zábavné.

Blíženci:

Začni sa venovať aktivite, ktorá zmenší tvoje negatívne postoje a názory na veci. Začni myslieť pozitívne a každý deň nájdi niečo pekné, čo sa ti stalo.

zdroj: pexels.com

Rak:

Kúp si nový notebook. Môžeš nájsť nejaký malý a lacný v e-shopoch. A na konci dňa si napíš maličkosť, ktorá ťa potešila. Je to jednoduché a časovo nenáročné.

Lev:

Opýtaj sa svojej priateľky, akú knihu by ti doporučila a viac čítaj. Čítaj tak, aby si na konci februára mala prečítané aspoň dve knihy.

Panna: 

Vystúp zo svojej komfortnej zóny a urob niečo bláznivé. Môžeš to byť aj úplne banálna vec, ktorá sa ti páči. Lepšie sú malé kroky, ktorú vedú k väčším.

Váhy:

Urob rozhodnutie, ktoré už dlho odkladáš. To, že sa presťahuješ do mesta alebo to, že si kúpiš domáce zvieratko. Len rozhodnutie o tom, že to urobíš ťa niekam posunie.

zdroj: unsplash.com

Škorpión: 

Povedz svojej kamarátke alebo priateľovi pekný kompliment a rozdávaj lásku a šťastie všade naookolo. Možno ti to pomôže cítiť sa lepšie a byť milejšia na svoje okolie.

Strelec:

Napíš si zoznam vecí, ktoré si nesplnila v januári, no nedaj sa odohnať od myšlienky, že sa ti ich určite podarí splniť vo februári. Píš si každodenné úspechy a to ťa dovedie do cieľa.

Kozorožec: 

Rovnako ako blíženci, nezameriavaj sa na zlé a negatíve veci, sústreď sa na tie pozitívne a nájdi niečo dobré aj na tom, že cez deň prší alebo na tom, že sa ti niečo nepodarilo. Skús sa zlepšovať každý deň.

Vodnár:

Urob jednu alebo viac vecí, pre ktoré máš vášeň. Urob veci, ktoré ťa robia šťastnou a chceš tieto veci robiť, pretože sa pri nich cítiš sama sebou.

Ryby:

Čítaj noviny a sleduj správy. Každý jedeň deň. Zostaň informovaná každý deň.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.