Každá žena je pre svojho muža tá najkrajšia! To určite platí aj o Michalovi Navarovi, ktorý je partnerom našej bývalej tenistky, Dominiky Cibulkovej. Zatiaľ čo ona sa rada ukazuje na sociálnych sieťach, o ňom platí, že sa drží viac v úzadí. Úspešná športovkyňa však verejne zdieľala fotografie, ktoré Cibulkovej manžel sám zhotovil. Na nich bola v celkom horúcej póze.

33-ročná Domi, ktorá nedávno ukázala, že makať vie nie len na kurte, ale aj na tanečnom parkete, si užíva zaslúžený oddych. Po náročných tréningoch a pracovných povinnostiach si užila babskú jazdu v Paríži a pred pár dňami vyrazila s manželom na Ibizu. Tam si to obaja poriadne užili!

O syna Jakubka, ktorý bude mať čoskoro 2 roky, sa mala postarať jeho stará mama, a tak Dominika využila šancu, aby so svojím mužom odišla do tepla. S Michalom sú manželmi od roku 2016, no odkedy tvoria pár, precestovali toho už veľa. Obaja milujú more, a tak sú letné destinácie u nich v prevahe.

Zo španielskeho ostrova, kde si užívali pohodu aj na súkromnej jachte, pridala na svoj Instagram niekoľko fotografií, na ktorých nechýbali zábery v plavkách. Jeden príspevok sa však od ostatných líšil.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.