Dominika Cibulková

Aj Vianoce u nej musia mať štýl! Bývalá slovenská tenisová hviezda, dnes už mamička na plný úväzok, si užíva svoj športový dôchodok v luxuse. Dominika Cibulková je známa tým, že miluje módu a má zmysel pre detaily. Na Instagrame sa pochválila tým, ako si dala najnovšie vylepšiť svoje bývanie.

Aj keď si 33-ročná Dominika svoje súkromie stráži, občas nechá fanúšikov, ktorých má na sociálnej sieti už viac ako 483-tisíc, nakuknúť aj doň. Okrem milovaného manžela a syna sa tak na Instagrame rada pochváli aj dovolenkami či svojimi nehnuteľnosťami. Na Slovensku sa okrem bytu v hlavnom meste rada zdržiava aj na svojej chalupe.

Dominika Cibulková
zdroj: Instagram/domicibulkova

Cibulková je naladená na Vianoce

Poschodový byt v Starom Meste, ktorý už dokonca vykradli aj zlodeji, obýva spolu s manželom dlhé roky. Po narodení syna tam pribudla aj detská izbička. Či bude mať druhé bábätko taktiež vlastný priestor alebo manželia zvážia presun do nového bývania, je zatiaľ otázne. Čo však otázne nie je, je fakt, že Dominika miluje Vianoce a aj tento rok sa rozhodla pre vkusnú a luxusnú výzdobu.

V jej štýlovom byte nechýba veľký stromček, svetielka, horiaci krb, sviečky, výzdoba schodiska či adventný veniec. Výzdobu nechala aj tento rok na profesionálov. Nahliadnuť k nej domov môžeš vďaka videu, ktoré nájdeš nižšie. Čo povieš, páčili by sa ti Vianoce v takejto atmosfére?

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News